MİLLETVEKİLİ KASAP ; AK PARTİLİYEDE İSYAN BAYRAĞINI ÇEKTİRDİNİZ

CHP Kütahya Milletvekili Dr. Fazıl Kasap bir türlü yapılmayan Emet Tavşanlı yolu konusunda AK partili vatandaşlarında isyan bayrağını çektiğini ifade etti.

MİLLETVEKİLİ KASAP ; AK PARTİLİYEDE İSYAN BAYRAĞINI ÇEKTİRDİNİZ Güncel

CHP Kütahya Milletvekili Dr. Fazıl Kasap dünden beri sosyal medya ,yerel ve ulusal basında “Vatandaşın yol isyanı” videosu ile paylaşılan Emet Tavşanlı yolu üzerine konuştu.Kasap İsmail Elmacı tarafından yayınlanan videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak, AK parti ve Mhp’li milletvkillerine seslenerek,birlikte sorunu çözmeye davet etti.

Kasap sosyal medya hesabında yayınladığı videoya mesaj olarak şu ifadelere yer verdi;

                “Emet, Tavşanlı, Domaniç ve Kütahya yolunun yapılması için defalarca talepte bulunmamıza rağmen hiçbir adım atılmadı. Sonunda AKP’li vatandaşlarda isyan bayrağını çekti. Kütahya’nın AKP ve MHP Milletvekilleri gelin bu konuda gerekeni yapalım bu mağduriyeti giderelim.”

       Habere konu videoda İsmail Elmacı şu ifadelerle yetkililere seslenmişti;""Lütfen sesimizi duyun. Emet - Tavşanlı yolu yıllardır ihmal edilmiş. Çok tehlikeli. Bu yolda canı yanan insanlardan biriyim. Bende aynı yolda kaza yaptım. Bir aydır evdeyim, acıyı çeken bilir. Bakın Belediye Başkan aday adayı oldum. Beni başkan yapmayın ama lütfen bu yolu yapın. Allah aşkına size yalvarıyorum bu yola bir çare bulun. Size yalvarıyorum. Önümüz kış. Cumhurbaşkanımızın dediği bir laf var. Acil eylem planı. Bu yol için bunu lütfen yapın. Bu işin vebali var. Önümüz kış. Bu vebalin altından kimse kalkamaz" 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar