EMET SAADET PARTİSİNDEN İTHAL ÜRÜNLER TEPKİSİ

Saadet Partisi Kütahya il Kadın Kolları, ithal edilen ürünler hakkında halkı bilinçlendirmek için Emet Mehlemönünde stant açtı.

EMET SAADET PARTİSİNDEN  İTHAL ÜRÜNLER TEPKİSİ Siyaset

Saadet Partisi Kütahya il Kadın Kolları, ithal edilen ürünler hakkında halkı bilinçlendirmek için Emet  Mehlemönünde stant açtı.

Emet ilçesinde Salı pazarı olması nedeniyle yoğunluğun yaşandığı mehlemönü mevkiinde Saadetpartisi halkı bir bilinçlendirme stantı açtı.Hangi ürünlerin hangi ülkelerdne ithal edildiğini gösteren afişlerin asıldığı stantta üreten ülkeden tüketen ülkeye dönüşme konusunda dikkat çekildi

 Saadet partisi Emet ilçe başkanı Mehmet Hamamcı, “ Halkımızı  artık üretmeyen bir ülke olduğumuz konusunda bilgilendirmek için Kütahya il kadın kollarımızca partimiz binası önünde stant açtık.

Bu iktidar sayesinde her şeyimizin başka ülkelerden ithal eder duruma geldik. Düne kadar başka ülkelere mercimeği tanıtan Türkiye bugün Kanada’dan mercimek ithal ediyor. Olacak iş mi?Üretmeden, yarını düşünmeden gündelik uygulanan politikaların sonucu bu duruma geldik.Ülkemiz üretimi ile kendi kendine yeten sayılı ülkelerden biriydi. Ama şimdi buğdayı bile ithal ediyoruz. Bu iş böyle nereye kadar gider? “dedi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar