EMET’TE YÜZ EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ ARANIYOR

Emetliler dayanışma ve Kalkınma derneğince başlatılan burs kampanyası çerçevesince ursalrın süreklilik kazanması adına 100 eğitim gönüllüsü kampanyasına başlandı.

EMET’TE YÜZ EĞİTİM GÖNÜLLÜSÜ ARANIYOR Eğitim

Emetliler dayanışma ve Kalkınma derneğince başlatılan burs kampanyası çerçevesince  ursalrın süreklilik kazanması adına 100 eğitim gönüllüsü kampanyasına başlandı.

                Emetli olup ülkemizin çeşitli illerinde üniversite eğitimi gören öğrencilerimize  az çok burs destekleri vererek hem eğitimlerine bir katkı sağlama,hemde hemşehirlik bilincini aşılama adına yapılan kampanyada geçtiğimiz ay 30 dan fazla gencimize ilk bursları verildi. Önümüzdeki hafta 2.etap bursalrı dağıtacak olan dernek, her ay eğitim için 50 TL burs verecek 100 eğitim gönüllüsü ile daha çok gencimize ulaşmayı hedefliyor.

                Dernek başkanı Halil Er, burslarına gösteirlen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirirken ,bursalrın süreklilik kazanması ve daha fazla gencimize ulaşmak için bu kampanyayı başlattıkalrını beyanla;” Dernek olarak çocuklarımıza burs vermek isteyenler ile gençlerimiz arasında köprü vazifesi görmeye çalışıyoruz.Az çok demende herkes bu kampanyamıza destek verebilir.Ayrıca ayda 50 tl ile Emet eğitim gönüllüleri arasında yer almak isteyen hemşehirlerimiz derneğimize ulaşabilirler.Bazı harcamalar olmasada olur ama eğitim olmazsa olmaz.Geleceğimizini teminatı gençlerimiz için hemşehrilerimizi göreve davet ediyorum “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar