AK PARTİDE 2. İL GENEL MECLİSİ ADAYI ÖMER ATASOY OLDU

Emet Ak partide 2. il genel meclisi adayı Ömer Atasoy

AK PARTİDE 2. İL GENEL MECLİSİ ADAYI ÖMER ATASOY OLDU Siyaset

31 Mart  yerel seçimlerinde aday adaylık süreci devam ederken eski İğdeköy muhtarı Ömer Atasoy Ak partiden il genel meclisi adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

 

Emet ilçesinin geçmişten bugüne hızla köy sayılarının düşmesi ve köylerde göçlerin sürekli artması karşısında aday  olduklarını belirten Atasoy;”Hazırladığımız projelerle köylerimizin kalkınması ve köy nüfuslarımızın yeniden artması için  yola çıktık.Uzun yıllar köylerde yaşayan ve köylerimizin karşılaştığı sorunları bizzat yaşayarak bilenlerdeniz. Hükümetimizin köydes projeleri ile köylerimize kazandırdığı hizmetler yanında  üretime yönelik projeler ile köylerimizin gelişmesi için mücadele edeceğiz.İlçemiz ve köylerinin sesini ilimiz ve Ankaramızda etkin şekilde sesini duyuracağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yolunda Emetimiz ve köylerimize hizmet için çalışacağız.Halkımıza hizmet için çıktığımız bu yolda, rabbim hakkımızda hayırlısını versin. Destek siz değerli halkımızdan, hizmet bizlerden” dedi.

ÖMER ATASOY KİMDİR? 1949 Emet doğumludur. 1966 yılında Emet bor işletmesinde çalışma hayatına başlayan Atasoy,1976  yılında Emet belediyesinde memur olarak görev yapmaya başladı. 1980 yılında İğdeköy  muhtarlığına seçildiği için memurluktan istifa eden Atasoy , muhtarlık hizmeti sonrası tekrar Emet Orman işletmesinde göreve başladı. Evli ve 3 çocuk babası olan Atasoy 2006 yılında emekli olup,serbest ticaretle uğraşıyor.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar