AK PARTİDEN EMET'TE İL GENELE 11, BELEDİYE MECLİSİNE 21 ADAY ADAYI

31 Mart 2019 yerel seçimleri için Ak partide il genel ve belediye meclisi üyeliği adaylık başvuru süresi sona erdi.

AK PARTİDEN EMET'TE İL GENELE 11, BELEDİYE MECLİSİNE 21 ADAY ADAYI Siyaset

AK PARTİDE İL GENEL MECLİSİNE 11 ADAY ADAYI

3 Aralıkta  müracatların sona erdiği Ak partide il genel meclisine 11 aday adayı talip oldu.

Emet ilçesinin 2 kişi ile temsil edileceği il genel meclisi temsil yetkisi için  “Fatih Özata, Ömer Atasoy, Ali Mor, Mehmet Ali Yerem,Av.Mehmet Yağcıklı, Av.Hakan Uslu,İbrahim Atilla,Mehmet Taşkıran,İsmail Hakkı Kurt,Ali Er ve Süleyman Ciner” aday adayı oldu.

BELEDİYE MECLİSİNEDE RAĞBET FAZLA  21 ADAY ADAYI

 Emet belediye meclisine seçilecek 11  üye için Ak partiden 21 kişi adaylık başvurusunda bulundu.

2 bayan aday adayının bulunduğu Ak partide belediye meclis üyesi adaylığına;”Ali Demirelli,Mesut Yüksel,Mehmet Köse,Ramazan Şimşek,Ramazan Seval,Hasibe Altınok,Ebubekir Şengül,İsmail Günal,Ahmet Çakmak,Halil Kaya,Mehmet Uzun,Yasin Yılmaz,Fehmi Koç,Hasan Altındal, Kasım Akdağ,Mustafa Kaymak,Ahmet Duman, İbrahim Ciner, Ramazan Şimşek, Mehmet Kürtül ve Veysel Tunçer” başvurdu.

Partilerine gösterilen teveccühün adaylık başvurularında da kendini gösterdiğini ifade eden Ak parti Emet ilçe başkanı Hüseyin Doğan;”  Demokrasinin mihenk taşlarından Emet ilçemizde  aday adaylığına rağbeti siyasi zenginliğimiz olarak görüyoruz. Parti içi değerlendirme, temayüllerin ardından belediye başkan, il genel ve meclis üyesi adaylarımızla sahadayız.Kurulduğu günden itibaren katıldığı tüm seçimlerden zaferle çıkan AK Partimizi   31 Mart 2019 yerel seçimlerinden de rekor oyla yine birinci parti olarak çıkaracağız. Tüm adaylarımıza hayırlı olsun “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar