BAŞKAN KOCA YENİ KADROYA GEÇEN İŞÇİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Emet belediye başkanı Mustafa Koca yei düzenlemede kadroya geçen 69 işçi ile kahvaltıda buluştu.

BAŞKAN KOCA YENİ KADROYA GEÇEN İŞÇİLERLE   KAHVALTIDA BULUŞTU Güncel

Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, taşerodan kadroya geçen belediye personeli ile kahvaltıda bir araya geldi.

Emet belediyesi bünyesinde çalışan ve son düzenlemelerde kadroya geçen 69 belediye işçisi başkan Koca ile bir araya gelerek, teşekkürlerini ve taleplerni iletti.
Başkan Koca belediye çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda personele hitaben yaptığı konuşmada, "Emet Belediyesi olarak ekip ruhu içerisinde birlikte bu işi yürütüyoruz. Başladığımız noktadan bugün geldiğimiz noktada şunu görüyoruz: Allah’a çok şükür Emet Merkez’de belediyecilik adına birçok güzelliğe birlikte imza attık. Emet için önemli olan, Emet için olması gereken birçok çalışmayı birlikte gerçekleştirdik. Yapılan hizmetleri tek tek anlatmayacağım. Görmek isteyenler zaten tüm çalışmalarımızı görüyor. Sevdamız Emet’tir. Derdimiz Emet’tir. Bunun dışında hiç bir derdimiz olmamıştır. Her kapıyı çalıp, bir derdiniz varmı demeyi kendimize görev edindik. Bunu yapmanın gayreti içerisindeyiz. Ben bu noktada kimseyi ayırmadan başkan yardımcımdan belediye meclis üyelerine, birim müdürlerinden birimlerde çalışanlara kadar herkese teşekkür ediyorum. Herkesin emeği var. Başarı hepimizin" diye konuştu.

Başkan Koca;" Borçsuz belediye olmaz. Belediyeler halka hizmet götürebilmek için borçlanırlar. Yoksa hizmet götüremezsiniz. Bizlerde Emet belediyesi olrak   5 ila 7 milyon tl arasından dolaşan ve yüzde 50 lerde gezen gerçekleşme oranlarını bugün 19 milyona  ve yüzde 90 gerçekleştirme seviyelerine getirdik. Yeri geldi bulduğumuz hibelerle ,yeri geldi borçlanmalarla hizmet götürmeye çalıştık.Kanunlar çerçevesinde belediyemizin kaynaklarını artırma ve işçilerimizin ekonomik şartlarını düzelterek  refah seviyesine ulaşmaları için  her zaman gereğini yaptık.Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz "dedi.

Emet belediysi bünyesinde halen 69'u yeni kadroya geçen işçi, 35 önceki yıllardan kadrolu  olmak üzere 104  işçi ve  23 memur bulunyor.

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar