EMET'TE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ ( Z) KÜTÜPHANE AÇILIŞI

Emet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla oluşturulan (Z) Kütüphane açıldı.

EMET'TE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ ( Z) KÜTÜPHANE AÇILIŞI Güncel

Emet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla oluşturulan (Z) Kütüphanesi açıldı.

Açılışa Kaymakam Hasan Çiçek, jandarma omutnı mukadder Demir,Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve  daire amirleri katıldı.

Kaymakam ÇİÇEK (Z) Kütüphane ile ilgili Okul Müdürü Bilal ŞEN’ den bilgi aldı. Kaymakam ÇİÇEK “Bugün açılışını yaptığımız zenginleştirilmiş kütüphanenin öğrencilerimizin eğitim ve kültür hayatlarına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Buradaki asıl amaç çocuklarımızın kitap ile buluşmalarını sağlamak ve kitap okumayı cazip hale getirmektir. Çünkü kitap önemli bir objedir. Kitap bilim insanlarının somut halidir. Aynı zamanda bilgiye ulaşmanın da kaynağıdır.  Böyle projelerle gençlerimizi geleceğe daha iyi hazırlayacağız. Zenginleştirilmiş kütüphanemizin ilçemize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar