MHP İL BAŞKANI YILDIRIM EMET’TEYDİ

31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Mhp de Kütahya il başkanı Ferhan Yıldırım seçim çalışmaları kapsamında ilçemizdeydi.

MHP İL BAŞKANI YILDIRIM EMET’TEYDİ Siyaset

31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Mhp de Kütahya il başkanı Ferhan Yıldırım seçim çalışmaları kapsamında ilçemizdeydi.

                Mhp Emet ilçe başkanı Mustafa Mecit ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen başkan Yıldırım seçim çalışmalarını ve adaylık sürecini değerlendirdi.

                Başkan Yıldırım Kütahya’nın tüm burçlarında şanlı 3 hilal bayraklarını dalgalandırmak istediklerini beyanla şunları söyledi;”Emet ilçe başkanımız, ilçe yönetimimiz ve Emet ilçemizdeki dava büyüklerimizle seçimler hakkında istişarelerde bulunduk.Milliyetçi hareket partisi tüm seçim bölgelerinde olduğu gibi Emet’tede oldukça iştahlı,hareketli ve heyecanlıdır.Allahın izniyle bizler Milliyetçi hareket partisi olarka Kütahya’nın tüm burçlarına,yani ilçelerine  şanlı 3 hilal bayraklarını hep birlikte dalgalandıracağız.Kıymetli Emetli hemşehrilerimizin Mhpli belediyeleri incelesinler.Nasıl bir belediyecilik anlayışımız olduğuna baksınlar. Belediyecilik anlayışımız genel başkanımız ve genel başkan yardımcımızın 2014 yılında ortaya koyduğu vizyon bir belediyecilik anlayışımız var.Üretgen bir belediyecilik temeliyle  tüm ilçelerimize hizmet götüreceğiz “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar