EMET AK PARTİDE BAŞKANLIK DEVRİ

Emet Ak parti ilçe başkanlığında devir töreni

EMET AK PARTİDE BAŞKANLIK DEVRİ Siyaset

31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkan aday adayı olduğu için başkanlıktan istifa eden Hüseyin Doğan’ın yerine genel merkezce Süleyman Ciner atanmıştı.

                Ak parti yönetim kurulu bir araya gelerek başkanlık devir töreni gerçekleştirdiler. Yeni başkanlığa atanan Ciner,  ilk günkü birlik ve beraberlik içerisinde   göreve devam edeceklerini beyanla;” İlk günkü birlik ve beraberlik duygusu,hizmet heyecanı içerisinde başkanımız Hüseyin Doğan’dan bayrağı devralıyoruz.Başkanımız belediye başkanlığı adaylığı için görevlerinden ayrıldılar. İlk günkü ekip ruhuyla, hep birlikte  seçimler için çalışarak, zaferle bayrağımızı burç’a taşıyacağız “dedi.

                Başkanlıktan ayrılan Hüseyin Doğanda   Ak parti ekibinin bir parçası olmaktan duydukları gururu ifade ederek;”  Başarının hikayesi uzun,özeti ise şudur. Başarıyı lider ekibine,ekipte liderine borçludur. Ne mutlu ki bize dünya lideri genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın önderliğinde genel merkezdeki en üst kadememizden taşrada görev alan mahalle yönetim kurullarimizdan müteşekkil sağlam irade erdem ve cesaret e sahip dünyanın en güçlü partisi AK PARTİMİZİN ekibinin bir parçası olmaktan mutlu ve huzurluyuz. Emeti mi ve Emet Ak parti ilçe teskilatımızı  Süleyman CİNER başkanıma, Süleyman başkanımı, dava kardeşlerime ve dava kardeslerimide ALLAH" A emanet ediyorum. Zafer biz inanların oalcaktır “dedi.

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar