MUHTAR GÖKDUMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

10 yıldır Emet Kaynarca mahallesi muhtarlık görevini yürüten muhtar Dursun Gökduman yeni dönem azaları ile birlikte düzenlediği toplantıyla adaylığını açıkladı.

MUHTAR GÖKDUMAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI Güncel

 10 yıldır Emet Kaynarca mahallesi muhtarlık görevini yürüten muhtar Dursun Gökduman yeni dönem azaları ile birlikte düzenlediği toplantıyla adaylığını açıkladı.

                Emetevinde  verilen yemekte azaları Recep Kısa, Mehmet Ak,Mustafa Kısa, İbrahim Ayas,Fatma Altındaş, Erdem Anıl Kolku, Talha Düşmez Halil Güler ve basın mensupları ile bir araya gelen muhtar Gökduman adaylığını resmen açıkladı.

                10 yıldır  mahallelerinin alt yapısından üst yapısına, sosyal donatılarından toplumsal hizmetlerine her alanda kurum ve kuruluşlarla bir araya gelerek çözüm ürettiklerini belirten muhtar Gökduman şunları söyledi;

                “ 10 yıldır görev yaptığımız mahallemizde ekiplerimizde birlikte mahalle halkımızın sorunlarını en aza indirmek için mücadele ettik. Başta belediye olmak üzere mahalle halklarımızın resmi kuruluşlarla olan işlerinde aracı olmaya çalışırken, mahallemize oyun parkları, ağaçlandırma,ve kaldırım çalışmalarının yürütülmesi  konularının takipçisi olduk.  Telefonumuzu 24 saat mahalle halkımıza açık tutarken, ilçemizi tüm platformlarda temsil ettik.Mahallemize hizmet için bu dönem muhtar adaylığına başvuran arkadaşlarımızda oldu. Hepsine başarılar diliyorum. İnşallah mahallemiz ve ilçemiz için hangisi hayırlısı ise o olsun. Bizler hizmetlerimize devam etmek ve her paltformda mahallemizin sesini duyurmaya devam etmek için   için yeniden göreve talibiz.Hizmet bizlerden takdir değerli halkımızdandır “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar