HUZURLU BİR YENİYIL İÇİN EMNİYET GÖREVDEYDİ

Emet Emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, ilçenin giriş ve çıkış noktalarında oluşturulan kontrol merkezlerinde hem denetim yapıldı hemde vatandaşlara çikolata ikram edilerek yeni yılları kutlandı.

HUZURLU BİR YENİYIL İÇİN EMNİYET GÖREVDEYDİ Güncel

Emet Emniyet müdürlüğüne bağlı  ekipler tarafından, ilçenin giriş ve çıkış noktalarında oluşturulan kontrol merkezlerinde hem denetim yapıldı hemde vatandaşlara çikolata ikram edilerek yeni yılları kutlandı. 
Emet Emniyet Müdürlüğü kipleri, yılbaşı öncesi kentin giriş ve çıkışlarında araçları durdurarak denetim yaptı. Ekipler, durdurdukları araçların sürücülerine, hız yapmamaları, emniyet kemeri takmaları ve trafik kurallarına uymaları konularında uyardı. Yapılan alkol kontrolü ve asayiş uygulamasında trafik ekipleri, vatandaşlara çikolata ikram ederek yeni yılını kutladı.
Vatandaşlar yapılan uygulamadan çok memnun olduklarını ve eksi 10 derecede yılbaşında görev yapan polis ekiplerine teşekkür ettiler. Ayrıca polis ekiplerinin çikolata dağıtarak yeni yıllarını kutlamalarından dolayı teşekkür ettiler.
Ayrıca ilçenin Köprücek köyü girişinde jandarma ekiplerinin de trafik ve asayiş denetimi yaptığı bildirildi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar