EMET BELEDİYESİ UMUDU OLDU

Çocukken geçirdiği çiçek hastalığı sebebiyle engelli kalan, ve en büyük hayali akülü bir araba olan vatandaşımıza Emet belediyesi sahip çıktı.

EMET BELEDİYESİ UMUDU OLDU Güncel

Çocukken geçirdiği çiçek hastalığı sebebiyle engelli kalan, ve en büyük hayali akülü bir araba olan vatandaşımıza Emet belediyesi sahip çıktı.

Yıllarca eve mahkum olan 56 yaşındaki vatandaşımızın talebine belediye başkanı Mustafa Koca duyarsız kalmadı.

  Engelli vatandaşımız için temin edilen akülü araç  belediye ekiplerince vatandaşımıza ulaştırıldı.Yakınları ve engelli vatandaşımız kendisine temin edilen akülü araçla artık daha rahat dolaşacabileceğini ve hayata daha sıkı sarılacağını ifade ederek başkan Koca’ya teşekkürlerini ilettiler.

Belediye başkanı Mustafa Koca’da halkın kendilerine verdiği hakla yine kendi hayatlarını kolaylaştırma  adına yanlarında olmaya çalıştıklarını ifade ederek;” Bu kardeşimiz  ne ilk ne de son olack inşallah. İmkanlarımız dahilinde halkımızın her alanda yanlarında olmaya çalışıyoruz.  Kışlık yakacak odun yardımları ulaştırma çalışmalarımız  sırasında tarafımıza iletilen akülü aracı temin ederek,  vatandaşımıza ulaştırdık. Onlar bizlere yüce Allahın bir emaneti. Onların hayır dualarını almaya çalışıyoruz.Her zaman dediğimiz gibi nerde bir ihtiyaç sahibi varsa, nerde ben kaldım diyen varsa çekinmeden belediyemize gelebilir “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar