“HER ŞEYDEN ÖNCE SAYGI,KARDEŞLİK VE BİRLİK BERABERLİK ÖNEMLİ”

Emet gençlerbirliği spor kulübü önümüzdeki hafta başlayacak olan lig öncesi, teknik heyet ve futbolcular ile yemekte bir araya geldi.

“HER ŞEYDEN ÖNCE SAYGI,KARDEŞLİK VE BİRLİK BERABERLİK ÖNEMLİ” Spor

Emet gençlerbirliği spor kulübü önümüzdeki hafta başlayacak olan lig öncesi, teknik heyet ve futbolcular ile yemekte bir araya geldi.

Emet termal resort’ta verilen birlik,beraberlik ve dayanışma yemeğinde,  sezon öncesi takımda dayanışmanın önemi anlatıldı.

Emet gençlerbirliği  teknik direktörü Mehmet Düz  yemek sonrası futbolcularına yaptığı konuşmada, kulüp olarak  her şeyden önce centilmence ve sportmence  bir sezon geçirmeye önem verdiklerini beyanla şunları söyledi;

               “ Bizler spor kulüpleri olarak çocuklarımızın,gençlerimizin her şeyden önce  kardeşlikte,sporda bir araya gelmesi için mücadele veriyoruz. İlçelerimizde spor kulüplerimiz vasıtası ile gençlerimizin sosyalleşmesine, arkadaşlık,hemşehrilik bilinçlerinin gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.Bu amaçla kulübümüz dışında ilçemizde hizmet veren diğer kulüplerimiz Emetspor,Emetbelediyespor, Emetborspor  kardeş kulüplerimiz. Asla kulübümüz oyuncularının diğer takım oyuncuları ve yönetim kademesindeki arkadaşlarımız hakkında  dedikodu babında konuşmayın.Tüm yönetici arkadaşlarımız, kulüplerimizde görev alan oyuncularımız memkelet ve kulüp heyecanı ile bu işleri yapıyorlar. Yeni sezondadaa kulübümüzün her şeyden önce centilmenlikle anılmasını istiyoruz. Bunuda  layıkıyla yapacağınıza olan inancımız tamdır. Hepimize hayırlı bir sezon diliyorum “ dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar