EMETBOR MÜLAKATLARI EMET'TE YAPILACAK

Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) 6 ayrı branştan toplam 60 sürekli işçi alımı için yapılacak mülakatlar Emet ilçesinde yapılacak

EMETBOR MÜLAKATLARI EMET'TE YAPILACAK Güncel

Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) 6 ayrı branştan toplam 60 sürekli işçi alımı için yapılacak mülakatlar Emet ilçesinde yapılacak.

Senede 3-4 alım olan ve her defasında mülakat için yüzlerce gencin Ankaraya taşındığı  kamuoyunu rahatsız eden uygulama son buldu. Defalarca haber ve köşe yazılarına konu olan uygulama için Ak parti ilçe teşkilatınca da uzun süredir mücadele vardı.Bugün kurumun resmi sitesinde istimlaklar dahil mülakata katılacak 631 kişinin ismi yayınlanırken mülakat tarihi olarakta 25 Şubat 6 Mart 2019 tarihleri arasında Emet bor işletmesinde yapılacağı duyurusu yapıldı.

 AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner  belediye başkan adayları Hüseyin Doğan’ın parti başkanı görevindeyken yaptığı çalışmalar sonrası mülakatların Emet’e alındığını beyanla;”İlçemiz gençlerinin mağduruyetine neden olan Ankarada mülakatların ilçemize alınması konusunda belediye başkan adayımız, bir önceki ilçe başkanımız sayın Hüseyin Doğan ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza, genel müdürlüğümüze, Milletvekillerimizie ve il başkanlığımıza teşekkür ediyoruz. Mülakatlar Emet ilçemizede yapılırken 631 gencimiz işe girmek için Emet^’te mülakata katılacak .Memleketimize hayırlı olsun “dedi.

Kurum sitesinde mülakat ile ilgili yapılan duyuru  şöyle;”Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, 25.02.2019-06.03.2019 tarihleri arasında aşağıda açık adresi belirtilen İşletmemizde sözlü sınav yapılacaktır. Bu nedenle, adayların isimlerinin karşılığında yer alan tarih ve saatte, nüfus cüzdanı (1 asıl-1 fotokopi) ile mezun olduğu okul diploması veya noter tasdikli sureti (1 asıl-1 fotokopi) ile birlikte, aşağıda açık adreste hazır bulunmaları gerekmektedir;

Sözlü Sınavın Yapılacağı Adres: Emet Bor İşletme Müdürlüğü Hamam Mahallesi, Tavşanlı Simav Yolu No:3 43700 Emet/Kütahya Tel: (274) 461 34 00”

Mülakata katılacak işçi tam sayısı için;

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar