SAADET PARTİSİ EMET BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAMAMCI OLDU

Saadet partisi Emet belediye başkan adayı Mehmet Hamamcı, adaylık başvuru dosyasını ilçe başkanı İsmail Özsu’ya teslim etti.

SAADET PARTİSİ EMET BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAMAMCI OLDU Siyaset

Saadet partisi Emet  belediye başkan adayı Mehmet Hamamcı, adaylık başvuru dosyasını ilçe başkanı İsmail Özsu’ya teslim etti.

                31 Mart yerel seçimlerinde ülke genelinde kendi adayları ile ve hiçbir partiyle ittifak yapmadan hazırlandıklarını belirten İlçe başkanı İsmail Özsu, her zaman davalarının neferi,dava ve gönül adamı Mehmet Hamamcı’nın  yerel seçimlerde adayları olduğunu açıkladı.

                Hamamcı’da kendilerine duyulan güven ve destek için başkan Özsu ve yönetim kuruluna teşekkür ederek,memleket ve davaları için hiçbir zaman görevden kaçmadıklarını beyanla şunları söyledi;

                “Saadet partisi  dünün,bugünün partisi değil, geçmişten bugüne bir davaya inananların partisidir. Partimiz ülkemiz genelinde her ilde her ilçede, her beldede kendi adayları ile ve hiçbir partiyle ittifak yapmadan seçimlere katılmaktadır. Bizler  Saadet partisi olarak  en büyük ittifakı halkımızla yaparak, dürüst,adil, şeffaf,halka hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışı için  yerel seçimlere hazırlanıyoruz. İnşallah  rabbim izin verirse Emet ilçemizde belediyemizde, halkımızda partimizle Saadete erecektir.”dedi.

                Saadet partisi Emet belediye başkan adayı Mehmet Hamamcı seçim çalışmalarına hemen başlayacaklarını ifade ederken, önümüzdeki günlerde projelerini kamuoyu ile paylaşacağını sözlerine ekledi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar