ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERİMİZE BURSA GEZİSİ

Emet kaymakamlığınca üniversiteye hazırlanan gençlerimize Bursa gezisi düzenlendi.

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERİMİZE BURSA GEZİSİ Güncel

EMET KAYMAKAMLIĞININ ORGANİZASYONUNDA ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERİMİZE BURSA GESİZİ DÜZENLENDİ... BURSA GEZİSİNDE ESKİ EMET KAYMAKAMI HALİS ARSLAN,BURSA KÜTAHYALILAR DERNEİĞİ KURUCU BAŞKANI HEMŞEHRİMİZ MUSTAFA DÖNMEZ GENÇLERİMİZLE BİR ARAYA GELEREK MORAL MOTİVASYON DESTEĞİ VERDİ...

            Emet Etüt merkezi öğrencileri yoğun bir  eğitim kampının ardından Bursa gezisi ile stres attılar.

            Üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz 12 gün boyunca yoğun bir eğitim programına katılmışlardı. Emet Kaymakamı Hasan Çiçek öğrencilerimize moral ve motivasyon amaçlı bir Bursa gezisi düzenledi.

            Bursa da gerçekleştirilen gezide öğrencilerimize Bursa Kütahyalılar derneği kurucu başkanı hemşehrimiz Mustafa Dönmez, eski Emet kaymakamı Halis Arslan ev sahipliği yaptı. Bursada tarihi ve dini mekanları gezen gençlerimizle bir araya gelen Arslan   mutlu v ebaşarılı bir yaşam için üniversite eğitiminin önemini aktardı.

            Emet’ten gelen gençlere ev sahipliği yapmaktan mutluluğk duyduğunu ifade eden Arslan;” Emete ve Emetlilerimize kapımız daima açıktır. Emet kaymakamı Hasan Çiçek’e bu tür bir organizasyona imza attıkları için teşekkür ediyorum”dedi.

           Bursa Kütahya ilinden yetişenler derneği kurucu başkanı hemşehrimiz Mustafa Dönmez'de Emetten gelen gençleri mihmandarlık yapmanın kendilerini son derece mutlu ettiğini ifade ederek  geziye katılan öğrencilerimize sınavlarında başarılar diledi.

Bur
Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar