AK PARTİDE İL GENELDE 11 + 2’Mİ OLDU?

Ak partide il genel ve blediye meclisi pazartesi kesinleşiyor.

AK PARTİDE İL GENELDE 11 + 2’Mİ OLDU? Siyaset

Emet ilçesinin 2 kişi ile temsil edileceği il genel meclisi temsil yetkisi için  “Fatih Özata, Ömer Atasoy, Ali Mor, Mehmet Ali Yerem,Av.Mehmet Yağcıklı, Av.Hakan Uslu,İbrahim Atilla,Mehmet Taşkıran,İsmail Hakkı Kurt,Ali Er ve Süleyman Ciner” aday adayı olmuştu. Yerem daha sonra adaylıktan çekilince bu sayı 10’a düşmüştü.

            Ak parti Teşkilattan sorumlu genel başkan yardımcısı Erkan Kandemir’in Kütahya listelerini bizzat Kütahyada aldığı listede Emette il genel için 1. Sıra Halil Mallı,2.sıra ise İsmail Elmacı olduğu öğrenildi.  Ak partide daha önce belediye meclis üyesi olan ve görevinden istifa eden Halil Mallı ile belediye başkan aday adayı olup adaylıktan çekilen İsmail Elmacı’nın  il genel meclisi adayı olarak onaylanmaları bekleniyor.

            Emet Ak partide belediye meclisi içinse 21 aday adayı müracat etmişti.Bu aday adayları ise şu isimlerden oluşuyor;” Ali Demirelli,Mesut Yüksel,Mehmet Köse,Ramazan Şimşek,Ramazan Seval,Hasibe Altınok,Ebubekir Şengül,İsmail Günal,Ahmet Çakmak,Halil Kaya,Mehmet Uzun,Yasin Yılmaz,Fehmi Koç,Hasan Altındal, Kasım Akdağ,Mustafa Kaymak,Ahmet Duman, İbrahim Ciner, Ramazan Şimşek, Mehmet Kürtül ve Veysel Tunçer” 

            Basına sızan bilgilerde AK partide ilk 5’te Murat Uyanık,Yasin Yılmaz, Ramazan  Sezer, Mehmet Düz ,Hasibe Altınok’un bulunduğu belirtiliyor.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar