ERBAŞ, MÜLAKAT DEĞİL KUR'A ÇEKİMİ YAPILSIN

Mhp Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Eti Maden İşletmelerine bağlı 60 işçi için Emet ve Hisarcık ilçelerinde bulunan gençlerin mülakat yerine kura çekimi yapılmasını istediğini ifade etti.

ERBAŞ, MÜLAKAT DEĞİL KUR'A ÇEKİMİ YAPILSIN Güncel

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Emet ilçesinde vatandaşlarla buluştu. MHP Emet Belediye Başkan Adayı Halil Tuna ve MHP Emet İlçe Başkanı Mustafa Mecit ile birlikte Emet esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Erbaş, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.
Eti Maden İşletmelerine bağlı Emet Bor işletme müdürlüğüne alınacak olan 60 işçi için Emet ve Hisarcık ilçelerinde bulunan gençlerin mülakat yerine kura çekimi yapılmasını istediğini ifade eden Erbaş; “ Emet ilçemizde vatandaşlarımız ile birlikte olduk. Sorunlarını dinledik. Emetli gençlerimizin Emet ilçesinde yapılacak olan 60 işçi mülakatı için bizlerden bir isteği oldu. Eti Maden İşletmelerine alınacak olan 60 işçinin mülakat ile değil kura çekimi ile yapılmasını istediklerini ve bu konuda bizlerinde destek vermesini istediler. Geçtiğimiz günlerde de bu konuda ilçede bulunan STK’lar ve siyasi partiler gençlere destek sözü verdiler. Bende bu gençlerimizin haklı taleplerini destekliyorum. Bu konuda Ankara’da gereken çalışmayı yapacağım.” Dedi.

EMET’E FİZİK TEDAVİ HASTANESİ
Emet ilçesine güzel bir hastane yapıldığını ancak doktor eksiğinin hat safhada olduğunu söyleyen MHP Milletvekili Ahmet Erbaş ; “ Emet ilçemize çok güzel bir hastane yapıldı. Eski Hastanemizin olduğu çok güzel bir alanımız var. Birçok hastalığın tedavisinde yardımcı tedavi olarak kullanılan şifalı suları ile meşhur Emet ilçemize yakışır bu alana bir fizik tedavi hastanesi yapılmalıdır. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.” Diye konuştu.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar