KANAL AVRUPA TV ‘DE EMET

Almanya’nın Duisburg kentinden,Alman yayın lisansıyla Avrupalı Türklere ve ülkemiz geneli yayın yapan Kanal Avrupa Tv Kütahya temsilciliği açıldı.

KANAL AVRUPA TV ‘DE EMET Güncel

Almanya’nın Duisburg kentinden,Alman yayın lisansıyla Avrupalı Türklere ve ülkemiz geneli yayın yapan Kanal Avrupa Tv Kütahya temsilciliği açıldı.

                Hazırladığı programlarla ülkemizi adım adım tanıtan, haber programları ile siyasi gündem belirleyen Kanal Avrupa’nın Kütahya il temsilcilsi  gazetemiz yayın yönetmeni Ercan Kolku olurken  Kütahya haber müdürlüğüne de gazetemiz muhabirlerinden Yunus Daşdemir getirildi.

                Emet ilçesinde bulunan Kanal Avrupa ana haber bültenlerine konuk olan Kolku ve Daşdemir, Kütahya ve ilçeleri siyaset gündemini, Emet ve Hisarcık sorunlarını, bölgemizin kültürel ve turistik gelişimlerini,beklentilerini aktaran  sohbet programında bölgemizi konuştular. Bugün akşam Kanal Avrupa tv de saat 20.05’te, tekrarı ise 4 Mart Pazartesi günü  saat 14.05’te yayınlanacak program ve  bölge temsilciliği için açıklama yapan yayın yönetmenimiz Kolku şunlar söyledi;

                “Kanal AVRUPA  televizyonumuz özelilikle Avrupada yaşayan vatandaşlarımızın gözü kulağı.Ülkemizin dört bir yanından hazırladığı programlarla tanıtımlar yapan tv’mizin İzmir merkez stüdyolarından da Türkiye’ye genel yayın yapılıyor. 4-5 yıldır Kütahya bölgemizde her yıl gelerek çeşitli programlar yapan, Kütahya ve ilçelerinde belediye başkanları,Valilik, Kütahya iş adamlarımız,Milletvekillerimizi tv’ye taşıyan Ege bölge temsilcimiz,program yapımcımız gazeteci Mustafa Tübcel ile bölgemize yönelik hoşbir sohbet çekimi yaptık. Yaşam haberleri ile daima Kütahya ve ilçelerimizde sahada haber peşinde koşan  meslektaşımız Yunus Daşdemir ile beraber  bölgemizi tanıtma adına haber ve program çekimleri gerçekleştireceğiz. Amacımız  Kütahyamız, başta Emet ve Hisarcık ilçelerimiz olmak üzere tüm bölgemizin etkin tanıtımına  destek olmak ve yurt dışından da bölgemize turist gelmesine katkıda bulunmak. Bölgemizin tarihi ,yer altı yerüstü zenginlikleri,doğal güzelliklerini kanalımız vasıtası ile tüm ülkemize ve Avrupaya tanıtmak için mücadele edeceğiz. Ayrıca Gaziemet gazetemiz ve Kütahyanet sitemizde de  web tv çalışmalarımız için kanalımız gerekli desteği sağlayacak.Bizleri bu göreve layık gördükleri için tv yönetimimize teşekkür ediyoruz “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar