KAYMAKAM ÇİÇEK;KÖYLÜMÜZÜ REFAHI ÖNCELİĞİMİZDİR

Köy ziyaretlerine devam eden Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, Kayı Köyünü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu

KAYMAKAM ÇİÇEK;KÖYLÜMÜZÜ REFAHI ÖNCELİĞİMİZDİR Güncel

Köy ziyaretlerine devam eden Emet  Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, Kayı Köyünü ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

        Köy Muhtarından bilgiler alan ÇİÇEK, vatandaşlarla da bir araya gelerek, onların sorunlarını, taleplerini ve çözüm önerilerini dinledi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

        Oldukça sıcak ve samimi, sohbet ortamında geçen ziyarette, bir konuşma yapan ÇİÇEK,

        “ Bizleri sıcak ve içten karşılamanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Köylerimizin yaşanabilir olması, insanlarımızın burada rahat, huzurlu ve sağlıklı yaşaması bizim için oldukça önemlidir.

        Köylümüzün köyünde ihtiyaçlarını karşılaması ve refah içinde yaşaması; daha fazla üretim ve istihdam demektir. Biz bunu çok iyi biliyoruz ve köylerimize her türlü imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Köylerimizi alt yapısıyla, üst yapısıyla inşallah çok daha iyi yerlere hep beraber taşıyacağız.” Dedi.

        Kaymakam ÇİÇEK, ayrıca köyde bulunan kamu binalarını da ziyaret ederek, ilgililerden bilgi aldı.

Kaymakam ÇİÇEK, Sarıayak Köyünde bulunan Müftülüğe bağlı Kız Kur’an Kursunu da ziyaret etti. Kurs hocası Mihriban ŞEN’ den bilgiler alan ÇİÇEK, kursiyerlerle kısa süreli sohbet ederek, ihtiyaç ve taleplerini dinledi, kolaylık ve başarılar diledi. ÇİÇEK, konuşmalarında ; “ Her yaşta katılımın olduğu kursa, yaşlı teyzelerimizin de katıldığını görüyoruz. İleri yaşta olmalarına rağmen teyzelerimiz, bu kursa katılmakla, öğrenmenin yaşının olmadığını bir kere daha bizlere göstermekte. Azim ve kararlılıklarından dolayı kendilerini ve diğer kursiyerlerimizi yürekten kutluyorum. “ Dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar