NACİ ÖZCAN AK PARTİDEN İSTİFA ETTİ

2014-2015 yılları arasında Ak parti Emet ilçe başkanlığı görevinde bulunan Naci Özcan Ak parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

NACİ ÖZCAN AK PARTİDEN İSTİFA ETTİ Siyaset

2014-2015 yılları arasında Ak parti Emet ilçe başkanlığı görevinde bulunan Naci Özcan, AK partiden istifa etti.Özcan,  İl,ilçe teşkilatlarının ,davadan uzaklaşan,ilçe menfaatlerini göz ardı eden uygulamaları nedeniyle üzülerek istifa ettiği Ak parti üyeliği ile ilgili dilekçesini ilçe başkanlığına ilettiğini belirtti.

                Naci Özcan’ın istifa dilekçesi ve kamuoyuna sunduğu istifa gerekçesi şöyle;

                “İnandığım dava ve memleket sevdası doğrultusunda yaklaşık 30 yıl siyaset içerisinde görev aldım. Bu görevler içerisinde en son olarak yine davam ve inandığım değerler doğrultusunda 21.11.2014 ile 21.12.2015 tarihleri arasında Ak parti Emet ilçe başkanı olarak memleketime hizmet için tüm gayretimle ile çalıştım.

                İlçe başkanı olarak görev yaptığım süreçte,iki seçim dönemini başarıyla ve rekor oy oranı ile geçirdim. Görev arkadaşlarıma,parti çalışmalarını daha kurumsal ve düzenli yapabilmek açısından partimiz binasınıda daha uygun ve modern bir hale getirdik.İlçe menfaatleri adına yapmış olduğum hizmetler yanında,işgal edilen makamlarda yaşanılan toplumun benimsemediği ve etik olmayan davranışlar ile de tüm gücümle hukuki zeminde mücadele ettim.

                Bu güne dek gelinen süreçte, sayı Cumhurbaşkanımız Genel başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz için yapmış olduğu gayretlere rağmen,ilimiz ve ilçemiz teşkilatlarının,davamız ve ilçemiz menfaatlerini göz ardı ettiği kanaatini taşıdığım AK parti üyeliğimden üzülerek istifa ediyorum.Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar