EL ELE,GÖNÜL GÖNÜLE,GELİŞEN BİR EMET HEDEFİMİZLE YOLA ÇIKTIK

Saadet partisi Emet belediye başkan adayı Mehmet Hamamcı projelerini gazetemize açıkladı.

EL ELE,GÖNÜL GÖNÜLE,GELİŞEN BİR EMET HEDEFİMİZLE YOLA ÇIKTIK Siyaset

Alt yapıdan,sosyal yaşam alanlarına, ekonomik ve istihdam yaratacak projelerinden,ilçemize şehir kimliği kazandıracak dokunuşlara kadar dolu bir defterle göreve geldiklerini belirten Hamamcı;” Her şeyden önce birlik ve beraberlik içerisinde geleceğe yürümek için yola çıktık.Emet olarak ne çektiysek, ikiliklerden,sen ben kavgalarından, koltuk çekişmelerinden çektik. Allahın izniyle biz göreve geldiğimizde öncelikle bu duruma son verecek ve el ele gönül gönüle şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz “dedi.

Hamamcı, görev sürelerince Emet belediyesini beytül mal olarak göreceklerini beyanla;”Halkımızın menfaatlerini öön planda tutarak,adil bir düzen adil bir yönetim vaat ediyorum.Herkesle barışık bir belediye  herkesle dost olurken,bizim dönemimizde ‘akrabam olmadığı için işe giremedim’ şikayetlerine son vereceğiz.Emetimizin şehir girişinden çıkışlarına ışıl ışıl cadde ve sokakları, mutlu ve huzurlu insanları için 24 saat çalışacağız.Memlekete bizim,hepimizinçKaynaklarımızı har vurup harman savurmadan kullanarak, ilçemizdeki her kesimle ve stk’larla işbirliği içinde en güzelini,en doğrusunu yapak için Allahın izniyle sürekli çalışacağız “dedi.

Sosyal medya üzerinden şeffaf yönetim adına mal varlığını da açıklayan HAMAMCI’nın projeleri şöyle;

İŞTE HAMAMCI’NIN PROJELERİ;

 • APART TURİZMİNİ GELİŞTİRECEĞİZ…İlçemizi termal turizmde söz sahibi yapmak için apart turizmine ağırlık vererek,yerli ve ilçe dışı yatırımcıları teşvik edip,destekleyeceğiz.
 • ŞEHİR PLANIMIZ OLACAK; Yatay mimariyi etkin kılarak  düzensiz ve çarpık kentleşmeye son vereceğiz.
 • SU VE ALT YAPI SORUNUN ÇÖZECEĞİZ
  Basit arızalardan su kesintilerinin önüne geçecek, köprücek hattımızda kuracağımız jeneratörlerle “Köprücke köyün deki elektrik arızası nedeniyle ilçemize bir süre su verilemeyecek “ ilanlarına son vereceğiz.
 • KAPALI HAYVAN PAZARI KURACAĞIZ;İlçemizi hayvancılıkta söz sahibi etmek için kapalı hayvan pazarı projemizi hayata geçireceğiz
 • DÜĞÜN SALONLARI YAPACAĞIZ;İlçemizde merkez,Esentepe,gedikardı gibi bölgelerde hemşehrilerimizin düğün,nikah,sünnet,toplantı ve toplu yemek yiyebilecekleri salonlar yapacağız.
 • TÜM CENAZE MASRAFLARI ÜCRETSİZ OLACAK…
 • 0-4 YAŞ GRUBU  VE İLÇEMİZDE ÇOK SAYID AÇALIŞAN MEMUR EŞLER OLDUĞUNDAN BELEDİYE KREŞİ PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ…
 • KAPALI OYUN PARKLARI YAPACAĞIZ.Çocuklarımız  kış aylarındada parklara gidebilecekken, parklara kurulacak kameralarla 7/24 çocuklarımızın güvenliğini sağlayacağız.
 • ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ;Belediyemiz merkezinde bir engelli koordinasyon merkezi kurarak  cadde ve sokaklarımızı engellilerimize uygun hale getireceğiz
 • UMUMİ TUVALETLER PIRIL PIRIL VE ÜCRETSİZ OLACAK…
 • YEŞİL ALANLAR SAYILARINI ARTIRARAK YENİ PİKNİK ALANLARI OLUŞTURACAĞIZ…
 • HUZUREVİ YAPIMINA DESTEK, HANIMLARIMIZA EL SANATLARI ALANINDA ÜRETİME KATKI SAĞLAMALARINA DESTEKLE SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI YERŞELTİRECEĞİZ…
 • YÜZ KİŞİLİK BİR İSTİŞARE HEYETİ OLUŞTURACAĞIZ.İLÇEMİZİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ…

GELECEK SAYI ; MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HALİL TUNA’NIN PROJELERİ GAZETEMİZDE YER ALACAK…

Kaynak: - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar