NAZLI ,;EMET BİZİM İÇİN ÖNCELİĞİ OLAN İLÇELERİMİZDENDİR

Bir dönem önce Ak parti Kütahya Milletvekili olan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölgesi Koordinatörü Şükrü NAZLI Emet ilçesindeydi.

NAZLI ,;EMET BİZİM İÇİN ÖNCELİĞİ OLAN İLÇELERİMİZDENDİR Siyaset

Bir dönem önce Ak parti Kütahya Milletvekili olan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölgesi Koordinatörü  Şükrü NAZLI Emet ilçesindeydi.

Partisinin düzenlediği bir dizi etkinliğe katılmak üzere Emet ilçesinde bulunan Nazlı,Ak parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner,Ak parti Emet belediye başkan adayı Hüseyin Doğan, il genel ve belediye meclis üyeleri ile birlikte, esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken,akşam ise spor kulüplerine verilen yemeğe katıldı.

31 Mart yerel seçimlerinde partisince yürütülen çalışmalar kapsamında esnaf ve mahalle ziyaretlerinde bulunan Nazlı, ilçe spor kulüplerinde faaliyet gösteren gençlere verilen yemekte gençlerle buluştu.

Emet ilçesinin Bor madenleri  Kütahyanın kamu yatırımları açısından en fazla yatırımı alan ilçelerinden birisi olduğunu belirten Nazlı;”Tamamen Türk mühendislerimizce projelendirilen Emet bor tesisleri ile ülkemize katmadeğer üretiyoruz. Üretilen madenlerimizin tamamının satışının yapılırken ve 365 gün 24 saat üretim devam ediyor.Bor madenlerimiz dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç ediliyor. Emet ilçemizde bir ve 2. borikasit tesisleri ve Çabattan sonra 100 milyon dolarlık sülfirik asit fabrikası yapımı için şantiye kuruldu. Yakında temel atma törenimiz var.  Halen 2300 çalışanı olan ve yeni alımlar fabrika yapımları ile bu sayının hızla yükselmeye devam edeceği   fabrikamız  Emet ve Kütahyamıza büyük bir katkı sağlıyor.Emetimiz tesislerle dahada büyüyecek. “dedi.

            Emet ilçesine kazandırılan Yeni devlet hastanesi’nin geliştirilerkek bölge hastanesi statüsünde hizmet vereceğini belirten Nazlı,Etimaden  vasıtası ile Emet gençlik merkezi yapımı,yeni emniyet binası yapımı, ilçe bağlantı yolların yapım çalışmarı,KYK yurdu  yapımı gibi hizmetlerle geleceğe yönelik cidid yatırımlar yapıldığını sözlerine ekledi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar