KAYMAKAMDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Emet ilçesi Kaymakamı Hasan ÇİÇEK,şehit ve gazi ailelerine ziyaretlerini sürdürüyor.

KAYMAKAMDAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET Yaşam

Emet ilçesi Kaymakamı  Hasan ÇİÇEK,şehit ve gazi ailelerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Kaymakam Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı Mukadder DEMİR, İlçe Emniyet Müdür Vekili Gökhan YILDIRIM ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ali VURAL ile birlikte,İlçemiz Düşecek Köyünde ikamet eden Şehit Hasan Ali SOYSAL’ ın ailesini evlerinde ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi.

Kaymakam ÇİÇEK, şehit yakınlarına yapmış olduğu ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada  ; “ Asayiş ve huzuru sağlamak için güvenlik güçlerimiz canı pahasına mücadele vermektedir. Dileriz ki, ülkemizde barış, kardeşlik, dostluk ve sevgi eksiksiz ve daim olsun. Ama hainler var. Acımasız ve kalleş düşmanlar var. Kurşunun nereden geleceği belli olmuyor. Fedakârlıkların en büyüğü vatan uğrunda can vererek şehit olmak ve gazi olmaktır.

Vatanını, milletini ve bayrağını korumak için canlarını veren, Peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebeye erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler sizlersiniz. Bizler de bu emanete en iyi şekilde sahip çıkmayı kendimize şiar edindik. Kapımız sizlere 24 saat açıktır. Her zaman yanınızdayız. Ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü, huzurumuzu ve kardeşliğimizi bozmak isteyenler emellerine asla ulaşamayacaktır. Allah, devletimize, milletimize, vatanımıza güç, kuvvet versin. Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. " İfadesinde bulundu.

Şehit aileleri, Kaymakam ÇİÇEK’ e ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür ettiler.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar