BAŞKAN CİNER;BİR GÜN DEĞİL,HER GÜN YANLARINDAYIZ

AK Parti Emet İlçe Başkanlığı, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla yemek programı düzenledi.

BAŞKAN CİNER;BİR GÜN DEĞİL,HER GÜN YANLARINDAYIZ Yaşam

AK Parti Emet İlçe Başkanlığı, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla yemek programı düzenledi. 


Emet ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle Termal Otel'de Down Sendromu ve engelli ailelerinin katıldığı yemek programı düzenlendi.
Yemekte yerel  sanatçı Muammer Akyol'un müzikleri ile eğlenen Down Sendromu rahatsızlığı ve engelli vatandaşlar keyifli saatler yaşadılar.

Emet Sakatlar Derneği Başkanı Mustafa Mutlu, yaptığı açılış konuşmasında geceyi düzenleyen ve har zaman yanlarında olan AK Parti Emet ilçe Başkanlığına teşekkür etti.

Bir gün değil her gün engelli kardeşlerimizle beraber olduklarını belirten Emet AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Ciner, ''Hükümetimiz engelli ailelere verdiği destekle devrim yaratmıştır. Bugün tüm engelli aileler ihtiyaçlarını devletimizden almaktadır. Bizlerde her zaman maddi manevi onların yanındayız'' dedi.
Gecede son olarak konuşan, AK Parti Emet Belediye Başkan adayı Hüseyin Doğan, ''Bugün çok güzel bir gün. Hem nevruz bayramını hemde Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü beraber yaşıyoruz'' dedi.
Daha sonra engellilerle tek tek ilgilenen AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Doğan, engelli vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiden dolayı duygulu anlar yaşadı.   

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar