EMET AK PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Emet Ak parti ilçe başkanlığınca kadınlara yönelik düzenlenen proje ve aday tanıtım toplantısı yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

EMET AK PARTİDEN GÖVDE GÖSTERİSİ Siyaset

Emet Ak parti ilçe başkanlığınca kadınlara yönelik düzenlenen proje ve aday tanıtım toplantısı yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

                Emet Termal resort’da düzenlenen etkinliğe Ak parti Genel merkez kadın kolları Myk üyesi, aynı zamanda Sivil toplum ve halkla ilişkiler başkanı olan Ak parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetinerenler, Ak parti Kütahya il başkan yardımcısı Osman Orhan Cengiz’de katıldı.

                               Emet Ak parti belediye başkan adayı Hüseyin Doğan, il genel meclisi adayları Halil Mallı,İsmail Elmacı ve belediye meclis üyelerinin tanıtıldığı  toplantı coşkulu bir havada geçti.

                Ak parti Emet belediye başkan adayı Hüseyin Doğan’ın  slayt gösteri eşliğinde projelerin anlattığı toplantıda, Gazi Emet için hazırladıkları projeleri ve kurdukları ekiple,hizmet için yola çıktıklarını ifade etti. Doğan;” Hazırladığımız vizyon projelerimiz olan,Termal plaj, kanal Emet, Bor organize sanayi ,Hisarlık vilları, termal apartlar,Kapalı halk çarşısı  ile Gazi Emetimiz sadece Kütahyamızın değil, Ege bölgemizinde gıpta ile takip ettiği ilçeler arasında yer alacak. Allahın izniyle göreve geldiğimizde Ak parti hükümetimizle birlikte sorunlarımıza kısa sürede ve kalıcı çözümler üretirken,  adım adım gelişen bir GaziEmet’e birlikte şahitlik edeceğiz.Bunu yaparken, eski beleidye başkanlarımızın, belediye başkan adaylarımızında katıldığı İstişare yönetimiyle,katılımcı yönetim anlayışımızla halkımızla el ele vererek,insana hizmet üreten belediyecilik hizmeti vereceğiz.”dedi.

                Doğan Kadınlar toplantısında kadınlar için hazırladıkları projeleri anlatırken;” Kadınlarımız için 2 katlı      kadın ve çocuk merkezi kuracağız. Alt katında çocuklarımız için oyun ve sosyal aktivite donatıları,üst katı ise sadece bayanlarımız bir araya gelip vakit geçriebilecekleri, sosyal aktivitelerde bulunacak bir mekan olacak.El sanatları ve ev ürünlerinde kadınlarımızın ürünlerini etkin pazarlamalarına destek verecek, açacağımız kreşle ilçemizde çalışan kadınlarımızın önemli bir sorununu  çözüme kavuşturacağız “dedi.

                Toplantıda konuşan Ak Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetinerenler,  15 Temmuz süreci,  döviz operasyonu derken şimdide dış güçler ve yerli işbirlikçileri ile ekonomik darbeyi semt pazarlarına kadar indirdiklerini beyanla;” Başkanlık sistemine geçmeden önce 52 hükümeti devirdiler. Eğer başkanlık sistemine daha önce geçseydik bugün 15. Hükümetle devam ediyor olacaktır. Ama günümüzde 67.hükümet görevdedir. Cumhurbaşkanımız,genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ının yanında dimdik durarak tüm dünyaya meydan okumaya devam ececek bu oyunları hep beraber bozacağız.”dedi.

                Emet ilçesinde acil çözüm beklenen yol ve sağlık gibi konularada değinen Çetinerenler;” Emetimiz AK parti hükümeti vasıtası ile ciddi yatırımlar alan bir ilçemizdir.Son sağlık atamalarında 1 genel cerrah 2 tabib ilçemize atanmıştır.  Biliyorsunuz son dönem belediye ile bir kanadımız kırıktı. İnşallah 31 Mart seçimlerinde bu kanadı tamamlayarak, ilçemizi hak ettiği konuma getireceğiz. Emet Tavşanlı yolumuz ,Simav yolumuz ve Kütahya geneli yarım kalan yollarımızın ivedilikle tamamlanması için   bizzat Sayın Cumhurbaşkanımızca Kütahyada bulunan Ulaştırma bakanımıza iletilmiştir. Belediye başkan adayımız sayın Hüseyin Doğan Cumhurbaşkanımızın Emetimize emanetidir. Başkanımızın projeleri için Ankaraya bile gelmesine gerek yok. 31 Mart’ta belediye başkanı olduğunda projelerini hayata geçirmek için Ankara nezdinde tüm Milletvekillerimizle destek vermeye hazırız “dedi.

                 Toplantı sonrası bir açıklama yapan AK parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner;”Bugün düzenlediğimiz organizasyona1300’den fazla katılım sağlanmıştır.Toplantımızı yaptığımız Emeti hatun salonumuzda bin kadar kadınımız salonu doldururken, bir çoğu ayakta ve dışarıda kalmıştır. Buda gösteriyorki, halkımızın partimize ve adaylarımıza güveni ve desteği tamdır.31 Mart seçimlerinden sonra kazanacağımız belediyemizle birlikte  ilçemizin hayallerini, halkımızın beklentilerini gerçekleştirmek için  var gücümüzle çalışacağız. Bugün bizleri desteklemek için gelen,salonları dolduran tüm vatandaşlarımıza adaylarımız ve partimiz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum “dedi.

      

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar