KAYMAKAM ÇİÇEK’TEN YILIN DOKTORUMUZA PLAKET

Türkiyede 81 ilde seçilen yılın doktlarından birisi olan Emet Aile hekimliği doktoru Hakan Ünek'e bir plakette Emet kaymakamlığından geldi.

KAYMAKAM ÇİÇEK’TEN YILIN DOKTORUMUZA PLAKET Güncel

Sağlık Bakanlığınca  tıp bayramında 81 ilde  yılın doktorları seçilirken,Kütahya bölgemizde yılın doktoru  Emet Aile hekimliği doktorlarımızdan Hakan Ünek olmuştu. Ankarada düzenlenen törende yılın doktoru ödülünü Sağlık bakanı Fahrettin Koca’nın elinden alan Ünek’e bir plakette Emet Kaymakamı Hasan Çiçek’ten geldi.

                İl Sağlık Müdürü İsmail ZEHİR ile birlikte Ankara’da düzenlenen törende ödülünü Sağlık Bakanı Fahrettin KOCA’nın elinden alan Dr Hakan ÜNEK’i makamında kabul eden Kaymakam ÇİÇEK, kendisini tebrik ederek, plaket takdim etti ve başarılarının devamını diledi.

        Kaymakam ÇİÇEK, plaket takdiminde yaptığı konuşmada  “ Kütahya’da yılın doktorunun Emet’imizden seçilmesi ilçemiz adına gurur verici bir tablodur. Başarılarından dolayı Doktor Hakan ÜNEK’ i, ekibini ve Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Fethiye GÜVEN’ i tebrik ediyorum.

        Yine ayrıca, 2018 yılı 1. Basamak sağlık hizmetleri değerlendirmesi sonucunda 'Halkımızın sağlığının korunması adına yapmış oldukları özverili çalışmalar ' nedeniyle, Sağlık Bakanlığınca teşekkür belgesi alan Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Fethiye GÜVEN ve Emet Aile Hekimliği doktoru Dr. Hakan DEMİR’ i de tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

        İnsan ve toplum sağlığını korumak için, gece gündüz demeden çalışan, bu kutsal mesleği büyük fedakârlıklarla yerine getiren, mesleğine aşkla bağlı doktorlarımızın bu başarıları, göğsümüzü kabartmış olup, her türlü övgüye ve takdire layıktır.

        Bizler de Devletimizin temsilcileri olarak, sizlerin çalışma ortamlarını daha da iyileştirmek, taleplerinizi yerine getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Her zaman yanınızda ve destekçiniz olduğumuzu unutmayınız.” İfadelerini kullandı.

        Yılın Doktoru seçilen Dr. Hakan ÜNEK, Kaymakam Çiçek’e teşekkür ederek “Kütahya’da yılın doktoru seçildiğim için elbette çok mutluyum. İlçemiz adına da gurur duyuyorum. Ancak, bu başarıda, beraber çalıştığım yöneticisinden, birlikte çalıştığım sağlık çalışanlarına kadar tüm mesai arkadaşlarımın önemli bir payı ve emeği vardır. Başta kabulleriniz, ilgi ve desteklerinizden dolayı sizlere ve başarımda pay sahibi olan mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. “ Dedi.

        Ziyaret bitiminde Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Fethiye GÜVEN de Kaymakam ÇİÇEK’ e, kendilerine verdiği destek ve değerden dolayı teşekkür etti.

                Başta ödül alan doktorlarımız olmak üzere Emet ilçemizde olumlu olumsuz tüm şartlarda  halkımızın sağlığı için hizmet veren tüm doktoarımıza Emet halkımız adına şükranlarımızı sunuyoruz.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar