BAŞKAN KOCA'DAN TEŞEKKÜR VE VEDA MESAJI

31 Mart yerel seçimler sonrası görevi devredecek olan Emet belediye başkanı Mustafa Koca bir teşekkür ve veda mesajı yayınladı.

BAŞKAN KOCA'DAN TEŞEKKÜR VE VEDA MESAJI Siyaset

 Emet belediye başkanı Mustafa Koca, seçim sonuçlarının ardından 10 yıldır belediye başkanlığı görevinin soan ermesi üzerine bir teşekkür ve veda mesajı yayınladı.

Yeni seçilen başkan ve ekibine başarılar dileyen Başkan Koca, oy veren vermeyen tüm vatandaşlara ilgi ve destekleri için teşekkür etti. Belediye başkanı Mustafa Koca'nın mesajı şöyle;

"Çok kıymetli GaziEmetli hemşehrilerim;

                Sizlerin teveccühü ile 10 yıldır yapmakta olduğum belediye başkanlığı görevim 31 Mart 2019 yerel seçimleri ile sona ermiş bulunmaktadır.

                Halkımızın takdirleri ile seçimlerde  Ak parti adayımız sayın Hüseyin Doğan yeni belediye başkanımızı olarak halkımıza hizmet vermeye hak kazanmıştır. Kendilerini tebrik ediyor, bu kutsal görevde üstün başarılar diliyorum.

                Sevgili hemşehrilerim … 10 yıllık görevimiz esnasından ilçemize hizmet noktasında  yoğun bir çaba gösterdik.10 yılda girilmedik mahalle, ulaşılmadık sokak bırakmadık.  Gerek hükümet yatırımlarının ilçemize kazandırılmasında, gerekse yerel yönetim olarak  projelerimizi hayata geçirerek halkımıza hizmet sunma konusunda belediye başkanı olarak ekibimiz ve belediyemiz çalışanları ile beraber mücadele  içerisinde olduk. Çok şükür bugün  Emet ilçemizde birçok hizmete imzamızı atarken, geleceğe yönelik  Emet göleti ile sağlıklı suya ve  içme suyu, yağmur kanalları, alt yapısının değişmesi, ges, 32 apart ve yüzme havuzu yapım gibi her şeyi hazır projeleride bırakmış olabilmenin huzuru içerisindeyiz. Yeni başkan ve belediye meclisimizin Emetimizin gelişimi için gereğini yapacağına, ve yeni projeler ilede ilçemize değer katmaya devam edeceklerine olan inancımız tamdır.

                10 yıl içerisinde YAPTIKLARIMIZ VE YAPAMADIKLARIMIZ, BİLMEDEN KIRDIKLARIMIZ,varsa Haklarını helal etmelerini temenni ediyoruz.Bizlerinde eğer hakkı varsa tüm Emetli kardeşlerimize HELAL olsun.

                Gerek belediye başkanlığımız döneminde, gerekse seçim sürecinde bizden ilgi ve desteklerini esirgemeyen değerli halkımıza,

                31 Mart yerel seçimlerinde oy veren vermeyen tüm Gazi Emetli hemşehrilerimize,

                Seviyeli bir seçim geçirmemeize katkılarındna dolayı tüm siyasi partilerimiz ve adaylarına,

                 İlçemize hizmet noktasında bizlerle birlikte çalışan değerli belediye meclis üyelerimize , ilçemize hizmet noktasında birlikte çalıştığımız resmi daire müdür ,işçi ve memur personellerimize,

                Beraber çalışmaktan büyük onur duyduğumuz ve hakları için her zaman mücadele ettiğim, belediyemiz işçi ve memur ve tüm personelimize

                ŞÜKRANLARIMI SUNUYOR;

                SEÇİM SONUÇLARININ İLÇEMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLMASI DİLEKLERİMLE TÜM VATANDAŞLARIMIZA SEVDİKLERİ İLE BERABER SAĞLIKLI,MUTLU VE HUZUR DOLU BİR YAŞAM TEMENNİ EDİYORUM.

                                                               MUSTAFA KOCA

                                                               EMET BELEDİYE BAŞKANI"

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar