EMET BELEDİYESİN DE DOĞAN DÖNEMİ RESMEN BAŞLADI VİDEOLU

Ak partiden belediye başkanı seçilen Hüseyin Doğan, mazbatasını aldıktan sonra dualarla belediye başkanı Mustafa Koca’dan görevi devraldı.

EMET BELEDİYESİN DE DOĞAN DÖNEMİ RESMEN BAŞLADI VİDEOLU Siyaset

Emet ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde Ak partiden belediye başkanı seçilen Hüseyin Doğan, mazbatasını aldıktan sonra dualarla belediye başkanı Mustafa Koca’dan görevi devraldı.

                Emet Seçim kurulundan mazbatalarını alan heyet daha sonra Emet belediyesine geldi. Belediye giriş kapısında AK parti rozetini çıkaran  başkan Hüseyin Doğan ilçe başkanı Süleyman Ciner’e teslim etti. Burada kalabalık vatandaş topluluğu ile birlikte dua eden  başkan Doğan makama çıktı.

                Makamda başkan Doğan ve meclis üyelerini kapıda belediye başkanı Mustafa Koca karşıladı. Başkanlık makamında Belediye başkanı Mustafa Koca, Demokrat parti ilçe başkanı Ahmet Yetilgen, DP belediye meclis üyeleri ve partililer, başkan Doğan ve Ak partili meclis ve il genel meclisi üyelerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

                Görev devrinde konuşan belediye başkanı Mustafa  Koca halkın kararına saygılı olduklarını beyanla;” Seçim sonuçlarının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.Güzel bir seçim oldu.Seçilen arkadaşımıza başarılar diliyorum. Artık sayın başkanımız icra makamıdır. Bizler Emet halkı olarak muhalEfet etmek değil, destek vermeliyiz. ÇünKü destek verirsek kazanan Emetimiz olacaktır.Kendilerine görevi devrederken projeleri hazır olan ve ihaleye çıkarılmayı bekleyen içme suyu, kanalizasyon,atık su arıtma ve ges projelerini sunmak istiyorum. Bu arada muhasebe servisimizden belediyemizin borcunuda çıkattırdık. Sigorta vergi ve piyasaya olan borcumuz faizler hariç 11. Milyon 406 bin tl’dir.10 yıl önce biz bu görevi Cemal başkanımızdan devraldık, bugünde başkanımıza devrediyoruz.  Başarılar dilEyerek yeni başkanımıza başkanlık rozetini takmak istiyorum. Hayırlı olsun “dedi.

                 Belediye başkanlığı rozetini takan Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan’da  artık Emetin belediye başkanı olduklarını beyanla şunları söyledi;

                “İlgi ve alakaları  için sayın başkanımıza teşekkür ediyorum.Bugüne kadar Emet belediyesi vasıtası ile memleketime hizmet etmiş tüm belediye başkanlarımızdan ebediyete göçenlere rahmet, sağ olanlara sağlık,ve sıhhatler diliyor, verdikleri hizmetler için teşekkür ediyorum.Kapının girişinde çok sevdiğim partimizin rozetini çıkararak ilçe başkanımıza teslim ettim. Artık Emetimizde herkesin başkanıyız. Belediye meclisi arkadaşlarımızla beraber memleketimize hizmet vermek için çalışacağız. Mustafa başkanımıza da memleketimize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederken teslim ettiği projeleri inceleyerek gerekli çalışmaları yapacağız. Mali tablolarıda  inceleyip, stratEjilerimizi belirleyeceğiz. Hizmet için çıktığımız bu yolda Rabbim yardımcımız olsun. Herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

                Başkanlık devrinin ardından makam dualarla devredildi. Daha sonra  Belediye başkanı Hüseyin Doğan makamında tebrikleri kabule başladı.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar