KAYMAKAMLIKTAN İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNE VEDA YEMEĞİ

Emet Kaymakamlığı tarafından görevleri sona eren İl Genel Meclis Üyelerine veda yemeği düzenlendi.

KAYMAKAMLIKTAN İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNE VEDA YEMEĞİ Güncel

Emet Kaymakamlığı tarafından görevleri sona eren İl Genel Meclis Üyelerine veda yemeği düzenlendi.

        Veda yemeğine Kaymakam Hasan ÇİÇEK, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet TAŞKIRAN, İlçe Yazı İşleri Müdürü Hüsnü KABAR, Köylere Hizmet Götürme Birliği Saymanı Metin KOÇ, Kayı Köyü Muhtarı Mehmet ÖZEN ve Konuş Köyü Muhtarı Ali Osman ERDOĞAN katıldı. İl Genel Meclis Üyesi Av. Hakan USLU mazereti nedeniyle katılamadı.

        Kaymakam ÇİÇEK, yapmış olduğu konuşmalarında ; “ Öncelikle sizlere, birlikte görev yaptığımız süre içerisinde, ilçemize yapmış olduğunuz hizmetlerinizden dolayı Kaymakamlığımız ve halkımız adına teşekkür ediyorum. Sayın Valimiz, Sayın Milletvekillerimiz ve Hükümetimizin desteği ile birlikte çok güzel işlere imza attık.

        Kapım her zaman sizlere açıktır. Görev yaptığımız süre içerisinde uyumlu bir çalışma dönemimiz oldu. Özellikle köylerimize verilen hizmetlerde büyük katkılarınız var. Hakkınızı helal ediniz. Bu bir bayrak yarışı. Görevi devralacak İl Genel Meclis Üyelerimize de başarılar diliyorum.

        Esas olan yaptığımız görevin hakkını verebilmek ve hoş bir seda bırakabilmek. Ne kadar güzel, faydalı eserler ortaya çıkarabilirsek o kadar iyilikle yad edilmiş oluruz.

        Unvanlarınızı bırakmış olsanız bile Emet'e olan hizmetlerinizin devam edeceğini düşünüyorum. Görüş ve önerilerinize her zaman açığız.

        Bu duygu ve düşüncelerle, bundan sonraki hayatınızda ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve başarılı günler geçirmenizi diliyorum ” dedi.

        İl Genel Meclis Üyesi Mehmet TAŞKIRAN’ da konuşmasında ; “ Öncelikle teveccüh buyurarak veda yemeği düzenledikleri için, Sayın Kaymakamımıza çok teşekkür ediyorum. Görev süremizi doldurmuş bulunuyoruz. Sayın Kaymakamımız başta olmak üzere, birlikte çalıştığımız herkesle, görev süremiz boyunca uyum içerisinde çalıştık. Evet bu bir bayrak yarışı. Görevi bizden devralacak olanlara hayırlı hizmetler, başarılar diliyoruz. Bizden yana bir hak varsa, helal olsun, sizler de hakkınızı helal ediniz. ”Dedi.

        Veda yemeği programı, toplu halde hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar