EMETSPOR'UN LOGOSU VE ÜNVANI DEĞİŞTİ

Emet Spor gençlik hizmetleri verebilmek için kanun gereği tüzük değişikliği yaptı ve Gençlik ve Spor Kulübü ünvanı aldı.

EMETSPOR'UN  LOGOSU VE ÜNVANI DEĞİŞTİ Spor

Emetspor kulübünde yapılan olağan kongre ile Emetspor olan kulübün adının "Emet Gençlik ve spor kulübü" olarak değiştirilmesinin ardından kulübün logosununda değiştirildiği bildirildi. 
Emet Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Özbeyaz, yaptığı açıklamada, '' Emet Spor gençlik hizmetleri verebilmek için kanun gereği tüzük değişikliği yaptı ve Gençlik ve Spor Kulübü ünvanı aldı. Emet Spor olarak binamızda 12 farklı alanda hizmet veriyoruz. Satranç,masa tenisi, resim atölyesi, işaret dili eğitimi, üniversiteye hazırlık kursları vs. Tabi bu faaliyetleri yapabilmemiz için yasal zeminimiz olması gerekiyordu. Daha önce sadece Spor kulübü olarak tescilimiz vardı Spor dışındaki eğitimleri verebilmek için gençlik kulübü olmamız gerekiyordu. Bu sebeple hem gençlik hem Spor kulübü olduk. Yani isim değişikliği değil unvan değişikliği oldu. Emet Spor Kulübü olarak ocak ayında yapılan olağan kongrede tüzük değişikliğine giderek Emet Gençlik ve Spor Kulübü olarak hizmet vermeye başlayan kulübümüzün yeni logosu belli olmuştur. Yönetim Kurulunun onayına sunulan logolardan en çok oyu alarak beğenilen logomuzda “Ay Yıldızlı Bayrağımızın altında sizinle daha ileri yürümeye biz hazırız gençlerimizi bekliyoruz fikrini vermeye çalıştık. Yeni logomuz Hayırlı Olsun."ifadelerini kullandı. 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar