ŞEHİTLER HAFTASINDA ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Her fırsatta, şehitlerimizin değerli emanetleri olan ailelerini ziyaret eden ve onlarla yakından ilgilenen Kaymakam Hasan ÇİÇEK, “ Şehitler Haftası “ nedeniyle, şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti.

ŞEHİTLER HAFTASINDA ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET Güncel

        Ziyarette, Kaymakam Hasan ÇİÇEK’ e, Merkez Karakol Komutanı Mustafa Aydın UÇAR, Örencik Jandarma Komutanı Ahmet ADIYAMAN, İlçe Emniyet Müdür Vekili Gökhan YILDIRIM, İlçe Müftü Vekili İsmail İLERİ ve ilgili muhtarlar eşlik ettiler.

        Şehit yakınları tarafından samimi ve sıcak bir şekilde karşılanan Kaymakam ÇİÇEK, yapmış olduğu konuşmalarında, “ Öncelikle sizlere göstermiş olduğunuz sıcak ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin istiklali ve istikbali uğruna canlarını ortaya koyan şehitlerimize sonsuz minnet borçluyuz.

        Aziz vatanımızın toprakları, şehitlerimiz ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz aziz milletimize ve devletimize en kutsal emanetlerdir. Devletimizin bütün imkanları hizmetinizdedir.

        Kapımız 24 saat, şehit ailelerimize ve gazilerimize sonuna kadar açıktır. Bizler her zaman sizlerin yanındayız” ifadelerini kullandı.

        Ziyaret bitiminde şehitlere Allah'tan rahmet dileyen ÇİÇEK, şehit aileleri ve yakınlarına sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu. Kaymakam Hasan ÇİÇEK, herhangi bir sıkıntıları olduğunda mutlaka kendilerine ulaşmalarını istedi.

        Şehit aileleri, Kaymakam ÇİÇEK’ e ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür ettiler.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar