BAŞKAN DOĞAN; İŞİMİZİ ÖYLE GÜZEL YAPALIMKİ, HALKTA HAK’TA MEMNUN OLSUN

Emet Belediye başkanı Hüseyin Doğan belediye personeli ile bir araya gelerek önemli mesajlar verdi

BAŞKAN DOĞAN; İŞİMİZİ ÖYLE GÜZEL YAPALIMKİ, HALKTA HAK’TA MEMNUN OLSUN Güncel

Emet Belediye başkanı Hüseyin Doğan  belediye personeli ile bir araya gelerek önemli mesajlar verdi. Belediyenin diğer kurumlardan farklı olarak  beytül mal’a en fazla sahip çıkılması gereken kurum olduğunu beyanla çalışırken  tüm Emete hizmet edildiğinin asla unutulmaması gerektiğini ifade etti.

                31 Mart seçimlerinde Ak partiden Emet belediye başkanı seçilen Hüseyin Doğan  bugün  65 yeni kadroya geçen işçi, 35 kadrolu işçi ve 23 memur toplamda 123  personelden oluşan belediye çalışanları ile bir araya geldi.Belediye çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen toplantıda personele hitap eden başkan Doğan, seçim sürecinin artık geride kaldığını, hep birlikte her birimde çalışan işçi veya memurun görevinin en iyisini yaparak Gazi Emet halkına hizmet vermek için çalışacaklarını ifade etti.

                Başkan Doğan konuşmasında şu ifadelere yer verdi;” Seçim süreci geride kaldı. Halkımızın teveccühü bizi bu göreve getirdi.Bu süreçte en çok her seçimde olduğu gibi,belediye işçilerimiz sıkıntı yaşadı. Bir yanda yeni aday diğer yanda mevcut başkan…Bir yerde görünse laf, diğer yerde görünse ayrı laf.Artık bu dedikodular bir tarafta kaldı.Seçimde yaşanlar artık geride kalmıştır.Bundan sonrası Emetimize ve halkımıza,belediyemize zarar verir.Önümüze bakacağız. Bizler Emet belediyesi olarak topyekün bir fabrika gibiyiz. Eğer herhangi bir birimde, bir çalışanda aksama olursa, bir makinanın dişlileri gibi, arıza nedeniyle tüm makine  aksamı aksayacaktır. Buna asla fırsat vermeyiz. Her arkadaşımız verilen görevleri  en iyisini yapmak, evine çocuklarına helal lokma götürmek, Emet halkına hizmet etmek için mücadele etmelidir.Makamın ağırlığını, Emet halkının emaneti olduğu bilinci ile  sizlerinde tüm haklarını savunur,ama çalışma konusundada taviz vermeden, her personelimizin görevini layıkıyla yapmasını bekleriz.

                Memleket işi gönül işi. Hep birlikte çalışacak, GaziEmetimizi isimine yaraşır hizmetleri hep birlikte yapacağız.Bizlerin kimsenin aşında,işinde evine götürdüğü ekmekte gözümüz yoktur,olamazda. Bizler belediyemizde kurumsallaşmayı sağlayarak, Emet halkımıza daha iyi ve kaliteli hizmeti verme derdinde olan insanlarız. Kapımız sizlere  her zaman açık. Herkes Emet halkını temsil eden Emet belediyesi adına yakışır çalışır, halkımıza hizmet için mücadele ederse, Emetimize çok güzel şeyler yaparız. İşimizi öyle güzel yapalım ki halkta hak’ta memnun ve bizlerden razı olsun“dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar