EMETSPORDAN BAHAR ŞENLİĞİ

Emetspor kulübünce ,bünyesinde faaliyet gösteren tüm branşlardaki öğrenci ve sporcuları ile Yenice Köyü Tahtalı Piknik alanında bahar şenliği düzenlendi.

EMETSPORDAN BAHAR ŞENLİĞİ Güncel

Emetspor kulübü ,bünyesinde faaliyet gösteren tüm branşlardaki öğrenci ve sporcuları ile  Yenice Köyü Tahtalı Piknik alanında bahar şenliği düzenlendi.

İlçemiz Yenice Köyü Tahtalı mevkii piknik alanında gerçekleşen pikniğe Kaymakam Hasan ÇİÇEK, Kaymakamlık Proje Koordinasyon Birimi Başkanı Umut IŞIK, İlçe Orman İşletme Müdürü Mustafa KARAGÖZ, Emet Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin ÖZBEYAZ ve yönetim kurulu üyeleri, Yenice Köyü Muhtarı Akın GÜRKAN ile yaklaşık 270 öğrenci katıldı.

Emet Kaymakamlığının katkıları ile Halk Eğitim Merkezince düzenlenen Voleybol, Resim, Müzik, İşaret Dili, Satranç, Masa Tenisi kursu öğretmen ve öğrencilerine faaliyetlere katılımı, özverili başarılı çalışmaları ve birlikteliklerini perçinlemek adına düzenlenen piknik bir hayli renkli görüntülere sahne oldu.

        Hıdrellez şenliği tadında geçen piknikte öğrenciler çuval atlama, halat çekme, ip atlama yarışmalarında kıyasıya mücadele ettiler.

        Oldukça eğlenceli ve çekişmeli geçen yarışlar sonrası müzik öğretmenleri Nezih SÜRÜCÜOĞLU ve Salih GÜMÜŞ tarafından verilen müzik ziyafeti, doyumsuz anlar yaşattı.

        Pikniğe katılan öğrencilerle sohbet eden Kaymakam Hasan ÇİÇEK, konuşmalarında “ Sevgili öğrenciler ! Her zaman sizlere ifade ettiğim bir hususu tekrar vurgulamak istiyorum. Kaymakamlık olarak öncelikli hedefimiz, çocuklarımızı, gençlerimizi içki, sigara, uyuşturucu, kumar başta olmak üzere, her türlü kötü alışkanlıktan uzaklaştırmak, korumak, devletimize ve milletimize faydalı, sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmaktır. Bu nedenle, spor ve müzik faaliyetlerine, sanatsal, sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem veriyoruz ve her türlü imkânı seferber ediyoruz. Bundan sonra da etmeye devam edeceğiz. Düzenlemiş olduğumuz kurslara, faaliyet ve etkinliklere katılımınızdan ve göstermiş olduğunuz başarılardan dolayı sizlere ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

        Sizlerin arzusu ve gayreti bizleri de şevklendirmekte ve gelecek adına da umutlandırmaktadır. Önümüzdeki sezonda da çalışmalarımızı hep birlikte arttırarak, daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyor, iyi eğlenceler, sağlıklı, huzurlu, başarılı bir gelecek diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

Piknik sonunda bir konuşma yapan kulüp başkanı Hüseyin Özbeyaz” Emet sporumuzun sadece futbol ile değil tüm sportif ve kültürel faaliyetler de aktif olarak etkin olması yolunda tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu tür faaliyetler de bizlere desteğini esirgemeyen Kaymakamlığımıza, Belediye başkanlığa ve tum destekcilerimize teşekkür ederiz."dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar