KIZILCAHAMAM TOPLANTISINDA BAKANLARLA BİR ARAYA GELDİLER

AK Parti’nin Kızılcahamam’da 3 gün süren 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı tamamlandı.

KIZILCAHAMAM  TOPLANTISINDA BAKANLARLA BİR ARAYA GELDİLER Güncel

AK Parti’nin Kızılcahamam’da 3 gün süren 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı tamamlandı.

Kütahya heyetinin de tam kadro katıldığı toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan ayından sonra başarı sırasına göre tüm illeri gezeceğini söyledi
AK Parti tarafından Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirilen 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı sona erdi. Toplantıya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çok sayıda bakanın yanı sıra, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan,Hisarcık belediye başkanı Fatih Çalışkan ilçe ve belde belediye başkanları da tam kadro katıldı.
BAKANLARLA BİR ARAYA GELDİLER
3 gün süren toplantı boyunca İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başta olmak üzere,Enerji bakanı Fatih Dönmez, Milli Eğitim bakanı Ziya Selçuk,Sosyal Hizetler ve Aile bakanı ZehrA Zümrüt Selçuk,Sanayi ve teknoloji bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile de görüşen AK Parti Kütahya heyeti,Emetin  talepleri hakkında da istişarelerde bulunarka hazırlanan dosyaları verdi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan “28. İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, parti yöneticilerimiz, bakanlarımız, teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımızın katılımıyla tamamladık. Bu süreçte bir çok bakanımızla ilçemiz sorunları aktarma ve hazırladığımız dosyalarımızı sunma imkanı bulduk.İlçemizi ilgilendiren he rkonud ahazırladığımız projelerimiz kadar, tüm taleplerimizin takipçisi olmaya devam edeceğiz “dedi.

İç işleri bakanı Süleyman  Soylu’ya eski belediye başkanımız,ressam Ünal Öztaş’ın Cevizdere savaşının sembolize edildiği yağlı boya tablo hediye edildi.

‘RAMAZAN’DAN SONRA İLLERİ DOLAŞACAĞIM’
Toplantının kapanış konuşmasını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, son yıllarda yaşanan seçimlerin vatandaşları ve siyaseti yorduğunu söyleyerek, “Önümüzde 4 yılı aşkın, belediyeler olarak da 5 yıllık bir zamanımız var. Seçimlerden dolayı milletimiz ve siyaset yoruldu. Bu uzun dönemi icraata odaklanmış olarak yürütmeliyiz. Ramazan’dan sonra başarı sırasına göre tüm illerimizi dolaşma azmindeyim. Biz başkalarını konuşmayacağız. Milletimiz bizden bunu bekliyor” diye konuştu. Erdoğan’ın belediye başkanlarından yeni dönemde öncelikli olarak devam eden projeleri tamamlamaları istediği ve harcamalarına dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulunduğu öğrenildi.

 

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar