ŞÜKRÜ NAZLI’DAN İLÇEMİZE ZİYARET

Bir önceki dönem AK parti Kütahya Milletvekili olan, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölge Koordinatörü Şükrü NAZLI Emet ilçemizdeydi.

ŞÜKRÜ NAZLI’DAN İLÇEMİZE ZİYARET Güncel

Bir önceki dönem AK parti Kütahya Milletvekili olan, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İç Anadolu Bölge Koordinatörü Şükrü NAZLI Emet ilçemizdeydi.

            Emet ilçesinde belediye başkanı Hüseyin Doğan’a hayırlı olsun dileklerini ileten Nazlı proje ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

            Gerek Milletvekilliği döneminde gerekse halen bulunduğu görevlerde Emet ilçesinin öncelikli çözüm bekleyen sorununun yol sorunu olduğunu dile getirdiklerini ve ilgili takipleri yaptıkları belirten Nazlı;”Emet Kütahyamızın önemli  ve güzel ilçelerinden bir tanesidir. Zengin bor madenleri kadar termal kaynakları,tarihi ve doğal yapısı ile  önemli ilçelerimizden birisi olan Emet’te yol konusuda yaşanılan taihsizlikler artık son bulmaktadır. Çavdarhisar yolu hızla ilerlerken,Tavşanlı yolundada  ihale sürecinde sona gelinmektedir. Bugünde 31 Martta görevi alan belediye başkanımız Hüseyin Doğan’ı ziyarete geldik. Kendisine hayırlı olsun dileklerimizi  ve başarı temennilerimizi diledik.”dedi.Nazlı ziyaretinde başkan Doğan’a plaket takdim etti.

            Belediye başkanı Hüseyin Doğan’da nazik ziyaretleri için vekil Nazlıya teşekkür ederken, halktan aldıkları güven ve destekle projelerini hayat geçirme ve ilçeye hizmet için çalışacaklarını ifade etti.

           

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar