KADIN DOĞUM VE İÇ HASTALIKLARI DOKTORLARIMIZ TAMAM

Emet Dr Fazıl Doğan Devlet hastanesine Kadın doğum uzmanı olarak İbrahim Talib, İç hastalıkları uzmanlığına Umut Polatın atandı.

KADIN DOĞUM VE İÇ HASTALIKLARI DOKTORLARIMIZ TAMAM Sağlık

AK parti Emet İlçe başkanı Süleyman Ciner 86.dönem devlet hizmet yükümlülüğü kurasında açılan kadrolara atamaların yapıldığını açıkladı.
CİNER Emet Dr Fazıl Doğan Devlet hastanesine Kadın doğum uzmanı olarak İbrahim Talib, İç hastalıkları uzmanlığına Umut Polatın atandığını açıkladı.

Ciner;” 85. Dönem  devlet zorunlu hizmet kurasında bir genel cerrahımız  Kevser Uzunoğlu hastanemizde görevine başlarken, 86. Dönem  kuralarından ise Kadın hastalıkları uzmanımız  sayın İbrahim Talib ve İç hastalıkları uzmanımız sayın Umut polatın  ilçemizde görev yapacaklar.

Halen Emet Dr. Fazıl Doğan devlet hastanemizde  3 dişçi,1 dahiliye, 1 diyetisyen, 1 genel cerrahi 7 tanede pratisyen doktorumuz bulunuyor.Allahın izniyle 1 Kadın doğum ve 1 iç hastalıkları kadromuzda böylece doldurulmuş oldu. Çocuk doktorumuz doğum izninde olup izni bitince yeniden ilçemizdeki görevine başlayacak. İlçemiz ve bölge halkımızın sağlığı için   kadrolarımızın  boş kalmaması için sürekli çaba sarfediyoruz. Doktor kadrolarımızın açılmasındaki katkılarından  dolayı  Sağlık bakanımız sayın Fahrettin Koca’ya ,Sağlık bakan yardımcımız sayın Halil Erdemir’e,İl teşkilatımız ve Kütahya Milletvekillerimize, Sağlık bilimleri Üniversitesi rektörümüz sayın Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya, çalışmalarımıza destek veren Hisarcık ve Çavdarhisar teşkilatlarımıza bölgemiz halkları adına teşekkür ediyoruz”dedi.

86. dönem kuralarında Kütahya  ve İlçelerine yapılan atamalar şu şekilde oluştu: Kütahya Hisarcık Devlet Hastanesi Aile Hekimliği Uzman Tabip Berna Çenber, Kütahya Aslanapa İlçe Devlet Hastanesi Aile Hekimliği Uzman Tabip Mehmet Göktuğ Kılınçarslan, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Anatomi Uzman Tabip Mahmut Güner, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzman Tabip, Deniz Uysal, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Onkoloji Uzman Tabip Hatime Arzu Yaşar, Kütahya Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Uzaman Tabip Umut Polat, Kütahya Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi Kadın Hatalıkları ve Doğum Uzman Tabip İbrahim Talib, Kütahya Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman Tabip Merve Gürsoy, Kütahya Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Tabip Süleyman Ekrem Albayrak, Kütahya Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Tabip Kubilay Erol.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar