ŞİMDİ EMET VE KÖY YOLLARI ZAMANI

Karayolları bölge müdürü Turgay Çolak Emet ilçesindeydi.

ŞİMDİ EMET VE KÖY YOLLARI ZAMANI Güncel

KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ EMET’TEYDİ

Karayolları bölge müdürü Turgay Çolak Emet ilçesindeydi. Belediye başkanı Hüseyin Doğan’ı makamında ziyaret eden bölge müdürü Çolak ile mevcut yollardada inceleme  yapıldı.

Bölge müdürünün ilçe ziyaretine Belediye başkanı Hüseyin Doğan,Ak Parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner, İl genel meclisi üyesi İsmail Elmacı eşlik etti.

Bölge müdürü Çolak, Tavşanlı yolu göçen kesimde ihale sürecinin bittiği,itiraz süresinin 10 Mayısta sona erdikten sonra kesinleşeceği bilgisini verirken; Tavşanlı Emet istikametinde çökrenden yapılan köprüyle yeni yola bağlantının bu yıl sonunana kadar tamamlanacağı ifade etti. Müdür Çolak ayrıca yeni yol çalışmalrında Emet çevre yolundan başlanması, Yeni hastaneden kuşluk kayasına inen yoldada yapılacka çalışmalra bölge müdürlüğü olarak destek verileceğini iade etti. Çalışmaların başlaması ile ayrıntılı haberleri gazetemiz ve sitemizden takip edebilirsiniz

                İL GENEL MECLİSİNDE BÜTÇE ONAY VE SUNUM

                İl Genel Meclisi Mayıs Ayı oturumlarının açılışında konuşan Başkan Musa Yılmaz, kırsal alanda altyapı çalışmalarına öncülük eden KÖYDES projesi kapsamında 33 milyon 800 bin TL ödeneğin onayladığını açıkladı.

            Emet il genel meclisi üyesi İsmail Elmacı’nın köy yollarımızın durumu ile ilgili sunum yaptığı toplantıda Emet köy yollarının mevcut durumlarının mevcut durumu görsel bir şekilde il genel meclisi üyelerine sunuluyor.Çalışmalar kapsamında ilçe köy yollarındaki sorunların çözümleri için  bir çalışma programı hazırlanıyor.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar