EMET MHP İFTARINDA MİLLETVEKİLİ ERBAŞ BAŞKANLAR VE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Emet Milliyetçi Hareket partisi ilçe başkanlığınca düzenlenen ve Mhp Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ında katılım ile gerçekleştirilen iftar programı Emet termal resortta gerçekleştirildi.

EMET MHP İFTARINDA MİLLETVEKİLİ ERBAŞ BAŞKANLAR VE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ Güncel

Emet Milliyetçi Hareket partisi ilçe başkanlığınca düzenlenen ve Mhp Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ında katılım ile gerçekleştirilen iftar programı Emet termal resortta gerçekleştirildi.

                Mhp Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan,Hisarcık belediye başkanı Fatih Çalışkan,Mhp Emet ilçe başkanı Mustafa Mecit,Emet il genel meclisi ve belediye meclisinin bazı üyeleri, oda başkanalrı,mahalle ve köy muhtarları,Stk başkanlarının katıldığı iftar programı ile başkanlar, muhtarlar ve partililer bir araya geldi.

                İftar programı sonrası kısa bir konuşma yapan Mhp Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş  Ramazan ayının bereketini, coşkusunu paylaşmak için bugün Emet ilçesine geldiklerini beyanla;

“Bugün siyaset yok. Seçim yok. Emet ve Hisarcık ilçe belediye başkanlarımız,muhtarlarımız, stkl’arımızla sohbet var, dostluk ve ramazan coşkusunu paylaşmak var. Sizlerden aldığımız yetki ile Ankara’da ilimizin Emetimizin Hisarcığımızın sorunlarını çözmek için çalışıyoruz.Burada birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek,istişareler ile bölgemizin kalkınması  adına neler yapabiliriz onları konuşuyoru. Katıımlarınız için hepinize teşekkür ederken, bu vesile ile hepinize veEmet ve Hisarcıklı hemşehirlerimize   hayırlı Ramazanlar diliyorum “dedi.

                Erbaş 2 ilçe belediye başkanı ile çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunurken, stk başkanları ve muhtarlalada sohbet etti. Erbaş terahvi namazı sonrası Emet ilçesinde esnaf ziyaretlerine devam ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

               

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar