DERNEKTEN TKDK PROJE DESTEK VE KENEVİR EKİM TALEBİ

Emetliler dayanışma ve Kalkınma derneği, Emet ilçesinde bulunan Mhp Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’a bazı taleplerde bulundu.

DERNEKTEN TKDK PROJE DESTEK VE KENEVİR EKİM TALEBİ Güncel

Emetliler dayanışma ve Kalkınma derneği, partisince düzenlenen iftar programı için Emet ilçesinde bulunan Mhp Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’a bazı taleplerde bulundu.

                Dernek başkan yardımcısı Ahmet Peynirci Milletvekili Erbaş tarafından Kütahya’ya izni alınan kenevir ekimi için Emet ilçesinin değerlendirilmesi konusunda destek istedi. Sağlık bakanlığı ile görüşmelerin sürdüğünü belirten Milletvekili Erbaş, kenevir ekimlerinde gerekli düzenleme ve çalışmalar yapıldıktan sonra, Emet ilçesindede ekimi için gerekli desteği vereceklerini ifade etti.

                Dernek yönetimi ayrıca TKDK projelerinden yararlanma konusunda Emet ilçesinin  özlenen seviyede katkı alamadığı, başta danışmanlık ve bilgilendirme olmak üzere daha fazla hibe projeden yararlanabilme adına destek istendi. Milletvekili Erbaş’ta gerekli desteği vereceklerini ifade ederken, özellikle proje hazırlanması konusunda dernekle işbirliğine gidilmesinin faydalı olacağı görüşünü ifade etti.

Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar