NE OLUR GİTME FİLM GALASI PAZAR GÜNÜ EMET’TE

Yönetmenliğini Yüksel Torun’un yaptığı ve film çekimlerinin ilçemizde yapıldığı “ Ne olur gitme “ filminin galası bu Pazar günü Emet ilçesinde yapılıyor.

NE OLUR GİTME FİLM GALASI PAZAR GÜNÜ EMET’TE Güncel

Yönetmenliğini Yüksel Torun’un yaptığı ve film çekimlerinin ilçemizde yapıldığı “ Ne olur gitme “  filminin galası bu Pazar günü Emet ilçesinde yapılıyor.

Emet termal resortta 21. 30’da halka ücretsiz gösterime sunulacak film galası için filmde rol alan sanatçıların çoğunluğunun katılacağı öğrenildi.

Kütahya sera da  gösterime giren film de çok sayıda Emetli hemşehrimizde rol almıştı. Emet halkı film galasını merakla beklerken, Pazar akşam Emeti hatun salonunda ücretsiz halka gösterilecek.

Yeşim Salkım, Eren Vurdem, Yusuf Atala, Ümit Acar, Gaye Turgut, Orhan Milli gibi güçlü kadrosu ile Filmde doğallığa önem veren ünlü yönetmen Torun , figüran olarak tabir edilen sahnelerde oyuncuları bölge halkında seçiyor.

Kurt Kapanı filminin ,Emet ilçesinin tanıtımı açısından çok önemli bir fırsat olduğunu belirten Emet Termal Resort müdür vekili Ramazan Sezer, tüm halkı film gösterim günü olan 19 mayıs Pazar akşamı 21. 30’da otele davet etti.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar