BELEDİYEDE BAHAR VE BAYRAM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Emet belediyesi ekiplerince bahar aylarının gelmesi yanında yaklaşan bayram münasebetiyle de çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor

BELEDİYEDE BAHAR VE BAYRAM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR Güncel

Belediye ekiplerince ilçe mezarlığında düzenleme, temizlik çalışmaları yanında,bozulan yol ve kaldırımları yenileme, reflüjlerde boyama, ağaçların kireçlenmesi,  reflüjlerde çim ve çiçek bakımlarıda yapılıyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan ilçede bahar temizliği yanı sıra yaklaşan Ramazan  bayramı münasebetiyle  ilçe içi çalışmalar ağırlık verildiğini beyanla;” GaziEmetimiz bizim gözbebeğimiz. Onu bahar aylarına ve bayrama hazırlama çalışmaları sürüyor. Ekiplerimizce peyzaj çalışmaları yanında, bozulan parke yollar ve kaldırımlardada  düzenleme çalışmaları yapılıyor. İlçede bulunan ağaçlarımız haşerelere karşı kireçle  boyanırken, reflüjlerde,süs havuzlarımızda bakım ve çevre düzenlemeleri yapılıyor. Gerek ramazan ayı içersinde gerekse bayramda ilçe halkımız ve dışarıdan gelen misafirlerimizin en sık uğrak yerlerinden olan ilçe mezarlığımızda ise ayrı bir çalışma düzenlendi. Bakım ve temizlikleri yapıldı.  Çalışmalarımız bayrama kadar devam ederken tertemiz,yeşil bir Emet ile bayramı karşılamaya hazırlanıyoruz “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Emet halki @Kopek ceteleri

30 Mayıs 2019 02:11

Birde mahallelerde ve çarşı ortasındaki köpek çetelerini temizleyin lutfen. Belediyenin karsisondaki parka bir bakın geceleri illaki birilerini ısırması ni beklememeli belediye çocuklarımızı oynamaya birak bakkala bile gönderemiyoruz.