MİLLETVEKİLİ GAZEL; GAZİEMETİMİZ HAKETTİĞİ HİZMETLERE KAVUŞACAK

Ak Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel bayram ziyaretleri münasebetiyle Emet ilçesindeydi.

MİLLETVEKİLİ GAZEL; GAZİEMETİMİZ HAKETTİĞİ HİZMETLERE KAVUŞACAK Güncel

Bayramın birinci günü AK parti Emet ilçe başkanlığınca düzenlenen bayramlaşma programına katılmak,hemde Emetli vatandaşlarla bayramlaşmak için Emet ilçesinde bulunan Ak parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel  Emet ilçesinin hak ettiği hizmetlere hızla kavuşacağını belirtti.

                Milletvekili Gazel’i Emet ilçesinde Ak parti Emet ilçe başkanı Süleyman Ciner, Belediye başkanı Hüseyin Doğan ve partililer karşıladı. Partisince düzenlenen bayramlaşma programına katılan Gazel, Emet ilçesinin kendileri için büyük önem arz ettiğini beyanla şunları söyledi;

                “Gazi Emet ilçemiz  bor madenleri ve termal suları ile Kütahyamızın önemli ilçelerinden birisidir. İlçemizin çevre ilçelerle bağlantı yollarında özellikle Tavşanlı yolunda yaşanan ve hükümetimizin isteği dışında gelişen ihale iptallerinin; Genç inşaatın işten çekilmesi, sonraki iki ihalede ise, imar sorunları, yasal sürece gitmesi, neticesinde karayollarının proje değişikliği zorunluluğu, kamulaştırma problemleri, benzeri sorunlarla karşılaşılmış bu sorunlar hızla aşılarak yeniden ihaleler yapılmış, heyelana maruz kalan bölümde ise yeniden  yapım çalışmaları süratla devam etmektedir.  Bu yolumuzda yapımı tamamlanan ve heyelan nedeniyle göçme meydana gelen yolla beraber bu yıl çökren mevkiine uzanan 6 km yol yapımı, çevre yolu ve Tavşanlıdan Emet istikametine yol yapımları devam etmektedir. Aynı şekilde Emet Çavdarhisar yolumuz ve Emet Hisarcık Simav yolumuzdada çalışmalar sürmektedir. Bu yollarımızın tamamlanması ile Emet’imizin gündeminden yol sorunlarını kaldırmaya kararlıyız. Bunun yanında bilindiği üzere Sülfirik asit fabrikası yapımı devam etmekte olup, bor karbür fabrikası içinde, gerekli girişim ve çalışmalar devam etmektedir. Bizler inanıyoruzki önümüzdeki dönemlerde yeni hastanemizi ilçemize kazandırdığımız gibi yine  hükümetimizin fabrika,yol vb.  devlet yatırımları tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. Belediyemizin de yerel kalkınma ve termal  gelişim projeleri ile GaziEmetimiz hak ettiği hizmetlere en kısa sürede kavuşacaktır “dedi.

            Milletvekili Gazel ilçe ziyaretlerinde sıkça yetkililerle, stk’larla bir araya gelerek durum değerlendirmeleri yaptıklarını, proje takip ve yeni projeler konusunda işbirliğine gidildiğini beyanla;” Ben Gazi Emetli hemşehrilerimin Ramazan bayramlarını tebrik ediyorum. Emetimiz daima hükümetimize güçlü destek veren ilçelerimizden birisi olmuştur. Bizlerde kadirşinas ilçe halkımıza  hakettikleri hizmetleri verebilmek için teşkilatımızla,belediyemizle, meclis ve il genel meclisi üyelerimizle birlikte  gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar