KAMİL KOÇ EMET/ANKARA EMET /İSTANBUL SEFERLERİ BAŞLADI

Türkiye’nin en güçlü otobüs firmalarından birisi olan Kamil Koç Ankara İstanbul seferleri ile Emet halkına hizmet vermeye başladı.

KAMİL KOÇ EMET/ANKARA EMET /İSTANBUL SEFERLERİ BAŞLADI Güncel

İlçemizde uzun yıllardır Kütahya As tur firması ile çalışan Emet Has tur Otobüs işletmesi sahibi Barbaros Karaosmanoğlu, yapılan anlaşmalar sonrası Kamil Koç firmasına ait otobüslerle İstanbul Ankara seferlerinin başladığını, ilerleyen zamanlarda halktan gelen taleplere göre Bursa ve İzmir seferlerininde eklenebileceğini ifade etti.

              Karaosmanoğlu  her gün sabah 11.00’de direk Ankara, her akşam saat 22.30’da direk İstanbul seferlerinin başladığnı beyanla;” Halkımıza hizmet noktasında ülkemizin köklü  firmalarından Kamil Koç’  araçlarını ilçe halkımızın hizmeine sunmuş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu hizmeti gerçekleşmtirmemizde destkelerinden dolayı  firma yetkililerimiz başta olmak üzere belediye başkanımız Hüseyin Doğan’ada teşekkürlerimizi sunuyoruz. Halkımız biletlerini yazıhanemizden alabilecekleri gibi firmamızın 02744613350 nolu telefonu vasıtası ile rezervasyonda yaptrabilirler. Halkımızdan gelecek taleplere göre sefer sayısı ve başka illere direk sefer koyma çalışmalarımızda sürecektir. İlçemize hayırlı olsun “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar