YEŞİL BURSA’NIN MİMARLARI EMET’E GELECEK

Başkan Doğan Bursa büyük şehir belediyesi peyzaj, şehircilik ve imar daire müdürlüğü elemanlarının Emet ilçesine geleceğini açıkladı.

YEŞİL BURSA’NIN MİMARLARI EMET’E GELECEK Güncel

Emet belediye başkanı Hüseyin Doğan Bursa büyük şehir belediye başkanı Alinur Aktaş’ın ilçe ziyaretinin ardından önümüzdeki hafta  büyükşehir belediyesinden uzman ekiplerin ilçeye geleceğini ifade etti.

Doğan, Bursa büyükşehir belediyesi İmar,şehircilik ve peyzaj  daire başkanlıklarından  ekiplerin Emet ilçesine geleceğini beyanla;” Sayın başkanımız Aktaş’ın ilçemiz ziyaretleri oldukça verimli geçti. İlçemizi adım adım dolaşarak, daha yeşil ve modern bir Emet için neler yapabileceğimiz konusunda istişarelerde bulunduk.İlçemizden çok memnun olarak ayrıldılar.Sağolsunlar kendileri bilgi,tecrübe  ve birikimleri  çerçevesinde ilçemizin modernizasyonuna katkıda bulunacaklar. Bu amaçla alanında uzman büyük şehir belediyemizin imar, peyzaj ve şehircilik mimar ve uzmanları önümüzdeki hafta ilçemize gelecekler. İlçemizin mevcut durumunu  resmini çekip,planlamalarla  projeler geliştireceğiz. Yap bozcu bir belediye anlayışı dışında ilçemizin , kalıcı, geleceği kucaklayan ve belirli plan program dahilinde gelişimini temine çalışacağız. Hedefimiz yeşil ve modern bir Emet…”dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar