YARALI GAZİ AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Emet kaymakamı Hasan Çiçek yaralı gazimizin ailesini ziyaret etti.

YARALI GAZİ AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ Güncel

Emet ilçesi Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, İlçe Jandarma Komutan Vekili Ahmet Adıyaman , İlçe Emniyet Müdür Vekili Erdem Metinve Eğrigöz Köyü Muhtarı Ahmet Öztürk ile birlikte, Diyarbakır Silvan’ da teröristlerin hain havanlı saldırısında hafif yaralanan Uzman Çavuş Halil Baş’ ın ailesini İlçemiz Eğrigöz Köyünde ziyaret ederek,  geçmiş olsun dileğinde bulundu.

       Gazi Halil Baş’ ın Babası Mustafa Baş ve Annesi Aliye Baş’ a geçmiş olsun dileklerini ileten Kaymakam Çiçek, daha önceden de yaralı Uzman Çavuş Halil Baş’ ı tedavi gördüğü hastaneden telefonla arayarak geçmiş olsun dileğinde bulunmuş ve sağlık durumu hakkında bilgiler almıştı.

        Kaymakam Çiçek, ziyaretleri sırasında yapmış olduğu konuşmalarında, “ Devlet olarak dimdik ayaktayız. Bu aziz vatanı kimse bölemez ve gücü de buna yetmez. Devlet olarak millet olarak biz sizlerin yanındayız. Şimdiden sonra sizler Gazi Babası ve Gazi Annesisiniz. Ne kadar gururlansanız azdır. Unutmayınız ki, herhangi bir sıkıntınız ve talebiniz olduğunda kapımız 24 saat sizlere açıktır. Bir kez daha geçmiş olsun diyor, Cenabı Allah’tan Halil Kardeşimize ve tüm gazilerimize acil şifalar diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

         Gazi Halil Baş’ın ailesi Kaymakam Çiçek’ e ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, teşekkür ettiler.   

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar