JANDARMA’NIN 180. YAŞINDA KUTLAMA ZİYARETİ

Jandarma teşkilatımızız 180. kuruluş yıldönümünde Emet'te kutlama ziyaretleri gerçekleştirildi.

JANDARMA’NIN 180. YAŞINDA KUTLAMA ZİYARETİ Güncel

Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle  Emet ilçesi Jandarma Komutan Vekili Ahmet Adıyaman  öncülüğündeki heyet, Kaymakam Hasan Çiçek’ e makamında nezaket ziyaretinde bulunarak, çiçek takdim etti.

Ziyaretlerinden dolayı İlçe Jandarma Komutan Vekili Ahmet Adıyaman ve beraberindeki İlçe Jandarma personeline teşekkür eden Kaymakam Hasan Çiçek, Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, " Jandarma Teşkilatı ülkemizin ve milletimizin huzuru ve güveni için canı pahasına büyük bir fedakârlık ve üstün bir görev anlayışıyla vatandaşlara hizmet etmektedir.

Vatan savunmasında, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkede huzur ve güvenliğin sağlanmasında üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımızın bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum.

Mukaddes vatan görevini büyük bir özveri, cesaret ve kahramanca yerine getirirken, şehit olan askerlerimiz, milletimizin gönlünde ebediyen yaşayacaktır.

Görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, halen görevde olan Jandarma Teşkilatı mensuplarına, İlçe Jandarma Komutanlığı personelimize görevlerinde başarılar, sağlıklı, huzurlu uzun ömürler diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

Kaymakam Hasan Çiçek,, Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle İlçe Jandarma Komutanlığının ziyaretlerinin ardından İlçe Jandarma Komutanlığına bir ziyaret gerçekleştirdi.

İlçe Jandarma Komutan Vekili Ahmet Adıyaman ve Jandarma personeli tarafından karşılanan Kaymakam Hasan Çiçek, Jandarma Teşkilatının 180. Kuruluş yıl dönümlerini kutlayarak, kendilerine hediye takdim etti.

Kaymakam Çiçek, yapmış olduğu konuşmalarında “ Emniyet teşkilatıyla birlikte toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki en temel unsurlardan olan Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz. Jandarma Teşkilatımız, kuruluşundan bugüne yüce milletimizin engin sevgi ve güvenine mazhar olmuş, Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması yönündeki hizmetleri ile milletimizin takdirini kazanmıştır. Her geçen gün kendisini geliştirerek ülkemizde huzur ve güvenliğin temininde çok takdir edilecek bir yere ulaşmıştır.

İlçe Jandarma Komutanlığımız da büyük bir fedakârlıkla ve gayretle vazife icra etmektedir. Ülkemizde, modern teknolojinin tüm imkânlarına sahip olan Jandarma Teşkilatı ; büyük bir sorumluluk duygusu içerisinde en üst düzeyde verimliliği alabilecek şekilde çalışmaktadır.

Bu vesileyle, bir kez daha görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, halen görevde olan Jandarma Teşkilatı mensuplarına, İlçe Jandarma Komutanlığı personelimize görevlerinde başarılar, sağlıklı, huzurlu uzun ömürler diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar