EMET'TE GENÇLER UZMANLAR EŞLİĞİNDE SPOR YAPACAK

Emet ilçesinde Gençlik ve spor ilçe müdürlüğüne 3 antrenör atandı

EMET'TE GENÇLER UZMANLAR EŞLİĞİNDE SPOR YAPACAK Spor

Emet Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde görev yapacak olan Basketbol Antrenörü Zafer Yılmaz, Hentbol Antrenörü Gül Arat, ve Spor Eğitim Uzmanı Mustafa Bilgili Emet İlçesindeki görevlerine başladılar.

Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Umut Işık ile birlikte Kaymakam Hasan Çiçek’i makamında ziyaret eden antrenörler, İlçemizde sportif faaliyetleri yaygınlaştırmak, geliştirmek ve başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Kaymakam Hasan Çiçek, yaptığı açıklamada ;

 “İlçemizde göreve başladığım ilk günden itibaren spor, müzik, kültür ve sanat faaliyetlerine büyük önem veriyorum, vermeye de devam edeceğim. Sizlerin de göreve başlamasıyla birlikte, bu faaliyetlerimiz daha da çeşitlenecek ve büyük hız kazanacaktır. Sizlere kolaylık ve başarılar diliyorum.

Ayrıca, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün açmış olduğu yaz okullarına velilerin ilgisini beklediğimi belirtmek isterim. Hem bedensel hem de ruhsal gelişimlerine büyük katkı sağlayacağına inandığım yaz okulu kurslarının başarılı geçmesi için bütün imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. “ ifadelerini kullandı.

Sporun çocukların ve gençlerin gelişiminde çok önemli olduğunu belirten Hasan Çiçek antrenörlerden Emet’te sporun yaygınlaştırılması için ekstra gayret beklediğinin altını çizdi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Umut Işık ise malzeme temini noktasında desteklerinden dolayı Kaymakam Çiçek’e teşekkür ederek, gerekli duyuru ve saha çalışmaları ile tüm çocuklarımıza ve gençlerimize ulaşacaklarını belirtti.

Yaz spor okulları ile geçlerimizin tatillerini en iyi şekilde ve spor yaparak geçirmelerini temin etme adına Kaymakamlık ve ilçe gençlik spor müdürlüğünce yapılan çalışmalar takdirle karşılanırken,Emet'te bu yaz gençler uzmanlar eşliğinde bilinçli spor yapacaklar.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar