EMETBELEDİYESPOR MİNİKLERİNDEN ŞEHİDİMİZ AİLESİNE ZİYARET

Simav'da oynanan U-11 lig maçına katılan Emetbelediyespor futbol takımı, geçen hafta şehit olan uzman çvş. Emre Üçkan'ın mezarını ve ailesini ziyaret etti.

EMETBELEDİYESPOR MİNİKLERİNDEN  ŞEHİDİMİZ  AİLESİNE ZİYARET Spor

Emet ilçesi Emet belediyespor kulübünde futbol oynayan U-11 takımı, lig maçı için gittiği Simav ilçesinde maç sonrası geçen hafta Tunceli de şehit düşen Şehit Jandarma Uzman çavuş  Emre Üçkan’ın mezarına ve ailesine ziyarette bulundular.

                Tunceli kırsalında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Emre Üçkan (26), memleketi Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Yeniköy'de geçtiğimiz hafta son yolculuğuna uğurlanmıştı.

                U-11 lig maçı için Simav ilçesine giden Emetbelediyepsor U-11 takımı teknik direktörleri Eftal Ülker ile birlikte şehit askerimizin mezarını ve ailesini ziyaret etti.

                Şehit uzman çavuşun babası Mustafa,annesi İftadiye ve ağabeyi Oğuz Üçkan’ı ziyaret eden minikler, üzüntülerini ifade ederek  şehit ailesinin ellerini öptüler.

                Emetbelediyespor teknik direktörü Eftal Ülker, şehit  Üçkan ile geçmiş yıllarda futbol oynadıklarını beyanla;” Şehidimiz Simav gençyurdu takımında futbol oynarken bizlerde Emetspor’da top oynuyorduk.Birlikte maçlarımız,dostluklarımız oldu. Bugünde U-11 takımımızla geldiğimiz ilçemizde şehidimizin mezarını ziyaret ederek dualarımızı gönderdik. Şehidimizin Ailesini de ziyaret ederek, belediye başkanımız Hüseyin Doğan’ın taziyelerini iletip, ellerini öptük. Minik futbolcularımızın ziyaretinden memnun olan ailemizle acılarını paylaşmaya çalıştık.Tekrar şehidimize Yüce Allahtan rahmet diliyor, ailesine sabırlar vermesini temenni ediyoruz. “dedi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar