TAYİNİ ÇIKAN ADLİYE PERSONELİ VEDA ZİYARETLERİNDE

Son HSYK kararı ile ileçden tayini çıkan adliye personelinin veda ziyaretleri devam ediyor.

TAYİNİ ÇIKAN ADLİYE PERSONELİ VEDA ZİYARETLERİNDE Güncel

İlçemizde görev sürelerini tamamlayarak,Ülkemizin başkan il ve ilçelerinde hizmet verme adına tayinleri çıkan  savcı ve hakimlerimiz belediye başkanı Hüseyin Doğan’a veda ziyaretinde bulundular.

Emet Cumhuriyet başsavcısı  Gürsel Karslı, Hakim  Ayberk Gökçen ve hakime   Esra Koz Pekcan  veda ziyaretleri kapsamında belediye başkanı Hüseyin Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Emet ilçemizde görev yaptıkları süre içersinde gerek ilçemizden gerekse ilçe halkımızdan memnuniyetlerini ifade eden adliye personelimiz, meslek hayatlarının Emet bölümünü asla unutmayacaklarını, burada edindikleri dostlukları ve çevreleri münasebetiyle ilçeye ziyaret içinde geleceklerini ifade ettiler. Heyet  ziyaretlerinde belediye başkanı Hüseyin Doğan’a çalışmalarında başarılar dilediler.

Belediye başkanı Hüseyin Doğan’da görev sürelerince ilçemize verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine şükranlarını sunarken;” Gaziemetimizden memnun bir şekilde ayrılıyor olmanız bizim en büyük kazanımlarımızdandır. Bizler artık sizleride Emetimizin birer fahri hemşehrisi olarak görüyoruz. İlçemize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunarken,yeni görev yerlerinizde de üstün başarılar,  meslek ve kariyerinizde daha üst makamlarda sizleri görüp,buluşma temennilerimizi iletiyorum. “dedi.

Başkan Doğan ilçemizden ayrılacak  olan adliye personelimize  GaziEmetimizi daima hatırlamaları temennileriyle fincan takımları hediye etti.

Emet Adliyesinde 3 yıldır görev yapmakta olan Emet  Cumhuriyet Savcısı  Gürsel Karslı Şanlıurfa’ya, Hakim   Ayberk Gökçen Gaziantep Nizip ilçesine,hakime  Esra Koz Pekcan ise Adana hakimliğine atandı.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar